Авторизация
 

На должность начальника Одесской таможни претендует 47 человек

На должность начальника Одесской таможни претендует 47 человекНа должность руководителя Одесской таможни уже претендуют 47 человек. ГФС Украины опубликовала их список.

Предлагаем вам ознакомиться с кандидатами:

 

Кіловатий Павло Іванович. Освіта повна вища. У 1996 році закінчив Одеський державний університет імені І.М. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ВАТ «Пресмаш», голова правління, фірма «Технопарк», директор (м. Одеса).

 

Палієнко Ігор Володимирович. Освіта повна вища. У 2001 році закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит», у 2014 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. В податкових з органах України працював з 2002 по 2010 роки (в т.ч. на керівних посадах). З січня 2015 року по теперішній час є помічником-консультантом народного депутата України з поширення дії Закону України «Про державну службу».

 

Лахтарін Іван Анатолійович. Освіта повна вища. У 2001 році – закінчив Київський інститут туризму, економіки і права за спеціальністю «Правознавство». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. З вересня 2014 року по теперішній час працює начальником юридичного відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради.

 

Чистяков Олександр Геннадійович. Освіта повна вища. У 1994 році закінчив Державну металургійну академію України, кваліфікація – інженер-металург, у 2013 році – Європейський університет, за спеціальністю «Фінанси та кредит». В податкових органах (органах доходів і зборів) України працював з січня 1995 року по серпень 2000 року та з березня 2002 по травень 2015 року. Останнє місце роботи – Орджонікідзевське відділення Нікопольської об’єднаної державної податкової інспекції.

 

Кацмаза Олександр Анатолійович. Освіта повна вища. У 1993 році закінчив Одеський інститут низькотемпературної техніки та енергетики за спеціальністю «Техніка і фізика низьких температур», у 2008 році – Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». Працює в митних органах (органа доходів і зборів) України з 1993 року. Останнє місце роботи – митний пост «Котовськ» Одеської митниці ДФС.

 

Носков Віталій Павлович. Освіта повна вища. У 1988 році закінчив Вище Прикордонне училище в м. Голіцино Московської області, у 1998 – Академію Прикордонних військ України імені Б. Хмельницького за спеціальністю «Службово-бойове застосування та управління діями підрозділів, частин та з’єднань». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – підприємницька діяльність.

 

Волковецький Анатолій Васильович. Освіта повна вища. У 1986 році закінчив Київський інститут іноземних мов, факультет іспанської мови, друга німецька мова, кваліфікація – викладач, у 2008 році – Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Правознавство». В митних органах України працював з 1993 по 2009 роки. Останнє місце роботи – консультант з питань комерційної діяльності та управління.

 

Шумовецький Віктор Анатолійович. Освіта повна вища. У 1997 році закінчив Одеську державну морську академію, кваліфікація – інженер-судномеханік, у 2004 році – Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, кваліфікація – юрист. В митних органах України працював з 1997 по 2005 роки. Займається власною практикою в Бельгії та Нідерландах (здійснення організаційно-правового та логістичного супроводження експортно-імпортних операцій між країнами Бенілюксу та СНД).

 

Стецик Юрій Михайлович. Освіта повна вища. У 2007 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Товарознавство та експертиза в митній справі», у 2013 році – Інститут післядипломної освіти Львівської комерційної академії за спеціальністю «Правознавство». Має кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчих експертиз. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – Львівський НДІ судових експертиз, старший науковий співробітник. Є засновником ТОВ «Незалежний центр судових експертиз».

 

Ген Кирило Олександрович. Освіта: у 2003 році закінчив сільськогосподарську гімназію «Вицо Хадасим» (Ізраїль), з 2013 року навчається у Відкритому Ізраїльському Університеті за спеціальністю «Управління і фінанси». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – керуючий бізнесом групи «BSDholdings ltd» на території України.

 

Мандрикін Ярослав Вікторович. Освіта повна вища. У 1998 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Правознавства». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – окружна виборча комісія.

 

Концевий Сергій Леонідович. Освіта повна вища. У 2008 році закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. З 2013 року займається юридичною практикою.

 

Перехрест Сергій Володимирович. Освіта повна вища. У 2000 році закінчив Академію муніципального управління, кваліфікація – менеджер-економіст. В митних органах України працював з 2001 по 2003 роки. Останнє місце роботи – ПП «Прем’єр Паркет Делюкс», комерційний директор.

 

Лучанінов Роман Юрійович. Освіта повна вища. У 1999 році закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю «Фінанси». Працював в податкових органах України з 1999 по 2001 роки. Останнє місце роботи – ПАТ КБ «ПриватБанк», менеджер з безпеки кредитних операцій.

 

Бут Вадим Анатолійович. Освіта повна вища. У 2005 році закінчив Київський міжнародний університет за спеціальністю «Правознавство» та Вінницький фінансово-економічний університет за спеціальністю «Облік та аудит». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «Алтекс», директор.

 

Медет Карина Дмитрівна. Освіта повна вища. У 2015 році закінчила Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за спеціальністю «Маркетинг торгівлі та митної справи, товарознавство та експертиза в митній справі». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ВАТ «Тельманівський кар’єр».

 

Адамов Олександр Борисович. Освіта повна вища. У 2012 році закінчив Києво-Могилянську Бізнес Школу, ступінь МВА, у 2006 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління, Донецький національний університет, юрист, у 1999 році – Донецький національний університет, економіст. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – Київська обласна державна адміністрація, начальник управління юридичного забезпечення Департаменту капітального будівництва.

 

Левченко Владислав Георгійович. Освіта повна вища. У 1997 році закінчив Одеський державний політехнічний університет, кафедра управління та економіки. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – громадський проект «Одесский Давос», координатор.

 

Боксгорн Дмитро Геннадійович. Освіта повна вища. У 2002 році закінчив Одеську національну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ГО «Г.Р.О.М.», директор, ТОВ «Строй Гранит», директор.

 

Думбрава Володимир. Освіта повна вища. У 1999 році закінчив Одеську національну академію зв’язку за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами», у 2004 році – Національну академію державного управління при Президентові України. Навчається в Українській фінансовій академії за спеціальністю «Управління фінансами підприємства». Працював в податкових органах України з 1999 по 2007 роки. Останнє місце роботи – заступник Керуючого Південної регіональної дирекції з продажів та регіонального розвитку мережі ПАТ «Банк Русский Стандарт» (Одеса, Миколаїв, Херсон, Крим).

 

Пунько Богдан Михайлович. Освіта повна вища. У 1988 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Лісове господарство». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, доцент, професор кафедри.

 

Мельниченко Юрій. Освіта повна вища. У 1992 році закінчив Ізмаїльський державний педагогічний інститут. Працював в митних органах України з 1996 по 2012 роки.

 

Міняйло Володимир Вікторович. Освіта повна вища. У 2006 році закінчив Національний авіаційний університет за спеціальністю «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «Альфа-Пак», регіональний менеджер з продажів.

 

Панфілов Сергій Володимирович. Освіта повна вища. У 2002 році закінчив Ізмаїльський державний гуманітарний університет, кваліфікація – вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури, у 2005 році – Міжрегіональну Академію управління персоналом, кваліфікація – юрист. Працював в митних органах України з 2004 по 2010 роки. Останнє місце роботи – державна організація «Дунайське басейнове управління водних ресурсів», юрисконсульт.

 

Голіков Віталій Євгенійович. Освіта повна вища. У 2010 році закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – Національний банк України, менеджер проектів Управління стратегії та реформування банківської системи.

 

Никітенко Ростислав Павлович. Освіта повна вища. У 2014 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Навчається в аспірантурі Харківського національного університету внутрішніх справ. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – помічник-консультант народного депутата України.

 

Котуз Вадим Анатолійович. Освіта повна вища. У 2009 році закінчив Київський національний університет технологій та дизайну, кваліфікація – інженер-технолог. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «БРОКІНВЕСТ ГРУП», засновник та керуючий.

 

Лазарєв Олександр Сергійович. Освіта повна вища. У 2000 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». В митних органах України працював з 1997 по 2001 роки. Останнє місце роботи – ТОВ «Ламарін», директор. Співголова митного комітету Європейської бізнес асоціації.

 

Росоха Іван Іванович. Освіта повна вища. У 2006 році закінчив Ужгородський національний університет, магістр хімії, у 2010 році – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління, у 2014 році – Ужгородський університет імені А. Волошина, спеціалізація – правознавство, Академію прокуратури України, магістр. Працював в митних органах України в 2009-2010 роках. Останнє місце роботи – Генеральна прокуратура України, провідний спеціаліст Секретаріату.

 

Федотов Олексій Павлович. Освіта повна вища. У 2001 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Має стаж роботи в митних органах України. Останнє місце роботи – Національний університет «Одеська юридична академія», докторант.

 

Ареф’єва Лариса Миколаївна. Освіта повна вища. У 2004 році закінчила Хмельницький державний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Працює в митних органах (органах доходів і зборів) України з 2004 року. На сьогодні займає посаду заступника начальника Одеської митниці ДФС.

 

Решетников Дмитро Григорович. Освіта повна вища. У 1988 році закінчив Харківський державний університет ім. Каразіна, кваліфікація – перекладач англійської мови, у 1990 році – Київський інститут ринкових відносин та підприємництва, кваліфікація – менеджер ЗЕД, у 2008 році – Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, кваліфікація – юрист. Має стаж роботи в митних органах України. Останнє місце роботи – ТОВ «Кінокомпанія «Київтелефільм»», директор з адміністративно-правових питань.

 

Гордецький Костянтин Ілліч. Освіта повна вища. У 1998 році закінчив Севастопольський державний технічний університет за спеціальністю «Комп’ютерні та інтелектуальні системи і мережі», у 2000 році – Таврійський інститут підприємництва і права за спеціальністю «Правознавство», у 2005 році – Національну Академію природоохоронного та курортного будівництва за спеціальністю «Економіка». В митних органах (органах доходів і зборів) України працює з грудня 1998 року по березень 2013 року та з травня 2015 року по теперішній час. На сьогодні займає посаду начальника управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Одеської митниці ДФС.

 

Кабанов Володимир Володимирович. Освіта повна вища. У 2013 році закінчив Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» та Центр післядипломної освіти Одеської державної академії будівництва та архітектури за спеціальністю «Економіка підприємства». В органах доходів і зборів України працює з грудня 2013 року по теперішній час. З травня 2015 року замає посаду головного державного інспектора відділу інформаційної політики управлення комунікацій Головного управління ДФС в Одеській області. Має статус учасника бойових дій.

 

Кешкентій Денис Володимирович. Освіта повна вища. У 2000 році закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «Спеціаліст правознавства», у 2001 році – Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Магістр державної служби». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – адвокатське бюро «Дениса Кешкентія», адвокат, керуючий, Голова Регіональної партійної організації Політичної партії «Мерітократична партія України» в Одеській області.

 

Бажев Петро. Освіта повна вища. У 1997 році закінчив Одеській національний морський університет, кваліфікація – інженер-штурман, у 2000 році – Міжнародний інститут морської інспекції (Лондон, Великобританія), кваліфікація – морський інспектор рідких та твердих вантажів. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – капітан різних морських суден, корпорація «Chartworld Shipping».

 

Дзюба Євген Миколайович. Освіта повна вища. У 2003 році закінчив Донецький державний університет управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», у 2013 році – Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ПАТ «ЮСБ Банк», Голова Спостережної Ради.

 

Іванюк Денис Сергійович. Освіта базова вища. Закінчив Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». Продовжує навчання за фахом на здобуття повної вищої освіти. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Проходив практику в органах юстиції.

 

Полубінський Віктор Ростиславович. Освіта повна вища. У 1994 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Історія», у 1998 році – Українську Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», у 2004 році – аспірантуру Національної Академії державного управління при Президентові України (кафедра політології), склав кандидатські іспити. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «КП Компанія Укрнафтапостач», заступник директора.

 

Куницький Олександр Сергійович. Освіта повна вища. У 2005 році закінчив Національний аграрний університет, магістр з менеджменту ЗЕД, у 2013 році – Національний університет «Києво-Могилянська академія», спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування, Києво-Могилянську бізнес школу, магістр Бізнес-Адміністрування із фокусом на лідерство. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «Макотрейдінг», директор.

 

Пахомов Сергій Іванович. Освіта повна вища. У 1980 році закінчив Одеський Інститут інженерів Морського флоту. Кандидат юридичних наук (1997 р.). В митних органах України працював з 1980 по 2011 роки. Останнє місце роботи – помічник-консультант народного депутата України (у 2014 році).

 

Терзі Євген Дмитрович. Освіта повна вища. У 2007 році закінчив Одеський національний економічний університет за спеціальністю «Економіка підприємства». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «Інтер Транс Лоджістікс», начальник відділу логістики, митний брокер.

 

Суршко Олег Володимирович. Освіта повна вища. У 2003 році закінчив Академію державної податкової служби України за спеціальністю «Облік і аудит», з 2014 року навчається в Українському Державному університеті фінансів та міжнародного права на факультеті правознавства. У 1998-2013 роках проходив службу в податковій міліції. З червня 2013 року по лютий 2015 року та з липня 2015 року по теперішній час працює в митних органах (органах доходів і зборів) України. На сьогодні займає посаду головного державного інспектора митного поста «Запоріжжя-аеропорт» Запорізької митниці ДФС.

 

Тома Вероніка Вікторівна. Освіта повна вища. У 2011 році закінчила Одеський національний політехнічний університет за спеціальністю «магістр ЗЕД», у 2015 році – Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ПП «Нікос», директор. Є головою профспілки митних брокерів і підприємців м. Одеси.

 

Гуринова Катерина Леонідівна. Освіта повна вища. У 2010 році закінчила Одеський інститут сухопутних військ, в 2011 році – Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, в 2015 році – аспірантуру Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «Рапід-Транс-Сервіс», юрисконсульт.

 

Сірих Олена Василівна. Освіта повна вища. У 1996 році закінчила Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – Міжнародний гуманітарний університет, доцент кафедри цивільного і господарського права і процесу.

 

Кобиляков Андрій. Освіта повна вища. У 2009 році закінчив Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара за спеціальністю «Фінанси», навчається в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Стажу роботи в органах доходів і зборів України не має. Останнє місце роботи – ТОВ «ЄВРАЗ УКРАЇНА», юрисконсульт Департаменту з юридичного супроводження податкових та митних спорів.Источник: За Одессу

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: роботи, України, Освіта, повна, органах, університет, Останнє, доходів, місце, Стажу, зборів, роцізакінчив, спеціальністю, управління, національний, митних, кваліфікація, академію, державний, закінчив


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031