Авторизация
 

Як обрати зручні та безпечні контактні лінзи?

Як обрати зручні та безпечні контактні лінзи?

Як обрати зручні та безпечні контактні лінзи?

Сучасні лінзи виготовляють із безпечних матеріалів, які пропускають повітря та містять достатньо вологи для комфортного використання. Якщо дотримуватись рекомендованого режиму носіння, то засоби корекції не нашкодять очам. Проте, оптику виготовляють із різних матеріалів, тому є моделі с різними планами заміни та режимами носіння. З'ясуємо, які контактні лінзи (обирайте тут https://kievlinza.ua/) є безпечнішими та комфортнішими для очей. 

Базовий критерій для вибору лінз

Контактна оптика знаходиться на поверхні очей, закриваючи значну частину рогівки та перекриваючи потік кисню. Тому важливо, щоб оптика була "дихаючою" та пропускала достатньо повітря до поверхні очей. Базовим показником оцінки лінз є киснепроникність. Він вказує на об'єм кисню, що проходить крізь матеріал коригуючої пластинки. Цей показник вимірюється коефіцієнтом Dk/t. Чим він вищий, тим довше дозволено носити лінзи безперервно. 

Моделі, виготовлені із гідрогелю, мають середні показники киснепроникності (в межах 20-35 Dk/t), тому їх рекомендують носити не довше 8-10 годин на добу. Інакше збільшується вірогідність розвитку гіпоксії — кисневого голоду рогівки. Силікон-гідрогелеві вироби проводять значно більше кисню. Є моделі з показниками киснепроникності понад 150 Dk/t. Їх дозволено носити від 7 до 30 днів безперервно. 

Перелік лінз з найбільшими показниками киснепроникності:

  • Solente Sitara 190 Dk/t (новинка 2020 року);
  • Solente Impero Sihy Monthly 187,5 Dk/t;
  • Solente Impero 1-day 150 Dk/t;
  • Johnson&Johnson Acuvue Oasys 147 Dk/t. 

Приємно, що трійка лідерів — це продукція українського виробника Solente. Повний каталог контактних засобів корекції зору шукайте в онлайн-оптиці Kievlinza.ua.

На що впливає % води у лінзі? 

Вода є важливою складовою гідрогелю, адже виконує функцію транспортування кисню до рогівки. Чим більший % рідини у тілі лінзи, тим більше повітря вона проводить. Здавалося б, слід обирати моделі з найвищим вмістом вологи. Але це на так. Офтальмологи попереджають, що гідрогель схильний до дегідратації, тобто пересихання. Чим більше він містить води, тим більше її випаровується в атмосферу. Така оптика може викликати розвиток синдрому сухого ока. Обирайте гідрогелеві засоби корекції, що містять до 50% вологи та будьте готові використовувати зволожуючі краплі.

Силікон-гідрогель — кардинально інший матеріал, де за транспортування кисню відповідає силікон. Вода необхідна, щоб зробити матеріал більш м'яким, еластичним і комфортним. Тому обирайте лінзи з максимально високим показником вмісту рідини та насолоджуйтесь м'якою посадкою засобу корекції на рогівку. Особливістю силікон-гідрогелю є захист від пересихання, тому користувачам не доводиться купувати додаткові зволожуючі засоби.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: оптики, линзы, радужки, оттенков, которые, цвета, цветной, природный, отличаются, глаза, способны, диоптриями, сделать, предназначены, диоптрий, более, выбрать, прозрачных, голубые, носят


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Ноябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30