Авторизация
 

Общественные организации требуют от Кабмина остановить коррупцию в Одессе

Пикетчики потребовали от Кабина и Межведомственной комиссии по вопросам противодействия противоправным поглощениям и захвату предприятий принять меры по прекращению произвола одесский судей и чиновников одесского территориального управления государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку. Члены общественных организаций держали в руках транспаранты с лозунгами «Ровинский - рейдер», «Ровинского в отставку». По словам правозащитника Ярослава Месяца, именно начальник одесского территориального управления Юрий Ровинский является организатором рейдерской атаки на ЗАО «Одессакондитер». При его поддержке в Одессе создан второй реестр акционеров предприятия, который ведет ООО «Региональные реестродержатель», входящий в «Одесскую фондовую группу».

Сегодня, 19 мая, ситуация с причастностью к корпоративному конфликту чиновников и судей должна рассматриваться на заседании Межведомственной комиссии по вопросам противодействия противоправным поглощениям и захвату предприятий. Именно к ним и обратились представители общественных организаций с просьбой создать временную следственную комиссию при Кабинете министров Украины с целью расследования обстоятельств рейдерского захвата ЗАО «Одессакондитер» при помощи чиновников ГКЦБФР.
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: чиновников, комиссии, поглощениям, противоправным, противодействия, захвату, предприятий, судей, территориального, управления, одесского, вопросам, общественных, Межведомственной, организаций, laquoОдессакондитерraquo, должна, группуraquo, Сегодня, ситуация


Оставить комментарий
Ми, трудовий колектив ЗАТ «Одесакондитер», звертаємося до всіх небайдужих до проблеми, яка утворилася на підприємстві завдяки діям члена спостережної ради Гросу Валентини Григорівни, яка протиправним шляхом привласнила майже 90% акцій товариства, передала їх відомому рейдеру Вадиму Валентиновичу Грибу (голові спостережної ради ГК «ТЕКТ»). Разом ці особи вчиняють спроби рейдерського захоплення підприємства.
Для створення ширми законності рейдери, разом зі своїми прибічниками/спільниками звертаються з багаточисельними скаргами до різних державних структур , подають безліч безпредметних позовів з порушенням правил підсудності, з фальсифікованими доказами тощо, що негативним чином впливає на стабільність роботи підприємства.
Крім зазначених дій рейдери, напевне, вирішили, що ширма законності буде неповною без підтримки «громадських організацій», таких, як наприклад «Народна варта». Та кого і від кого ця варта вартує невідомо.


Трудовий колектив підприємства ніколи не просив цю організацію захистити його інтереси, оскільки впевнений, що підтримку необхідно просити у державних структур для врегулювання конфлікту в правовому полі, а не у групки осіб, повністю підконтрольних рейдерському угрупуванню, які вже довгий час представляють інтереси не середнього класу (Сергій Тішин, Ярослав Місяць), а інтереси крупного нелегального бізнесу з поширеною назвою РЕЙДЕРИ.
Розгорнувши масштабну кампанію по рейдерському захопленню ЗАТ «Одесакондитер» і ЗАТ «Торговий дім «Люксембурзький», ГК «ТЕКТ» зіткнулися з рішучою і принциповою позицією керівництва та трудового колективу підприємства та ряду владних структур міста.

Категоричне небажання господарського суду Одеської області на чолі з головою суду вирішувати справи за фальсифікованими документами, неналежними доказами, заставляє рейдерів шукати підтримку в інших судах, в тому числі звертатися у господарські суди інших областей, де наявні стійкі корумповані зв’язки навіть не зважаючи на правила підсудності таких спорів. І чомусь ці суди миттєво виносять заказні ухвали (а по суті рішення по справі) виходячи з наданих їм підложних доказів або навіть зі створених самими рейдерами витягів з інтернет-сторінок.
Крім прізвища Продаєвича В.А. в «чорний список рейдерів» потрапило і прізвище начальника Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ровинського Ю. О., який разом з ДКЦПФР в м. Києві намагається стримувати натиск професійних рейдерів з ГК «ТЕКТ», оскільки саме ДКЦПФР є тим спеціальним органом, який має стояти на стражі захисту корпоративних інтересів.


Використовуючи кишенькові конференції та безтілесних інтернет-журналістів, які, як правило, ховаються за псевдонімами, рейдери намагаються формувати необхідну для забезпечення своїх протиправних дій суспільну думку для захоплення ЗАТ «Одесакондитер» і ЗАТ «Торговий дім «Люксембурзький».
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930