Авторизация
 

Мэр Одессы подписал распоряжение о введении мер правового режима военного положения в городе

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

Розпорядження
Одеського міського голови
№ 104 від 25.02.2022

Про впровадження заходів правового режиму воєнного стану в місті Одесі

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядження Одеської обласної військової адміністрації від 24 лютого 2022 року № 1/А-2022:

1. Запровадити на території міста Одеси комендантську годину з 23.00 до 05.00. Заборонити перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. До видачі спеціальних перепусток та посвідчень тимчасово надати право пересування у період дії комендантської години працівникам аварійних служб, служб екстреної медичної допомоги, правоохоронних органів, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, військовослужбовцям, посадовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування за наявності відповідних службових посвідчень.

2. Головному управлінню Національної поліції в Одеській області та Південному територіальному управлінню військової служби правопорядку забезпечити контроль за дотриманням зазначених вимог на території міста Одеси, здійснювати перевірку документів осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.

3. Дане розпорядження набуває чинності з 25 лютого 2022 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Геннадій ТРУХАНОВ

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: України, розпорядження, посвідчень, органів, території, самоврядування, військової, служби, Одеси, міста, статті, години, перепусток, управлінню, службових, служб, Закону, лютого, стану, воєнного


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное