Авторизация
 

Сообщение об обнародовании документа госпланирования и отчета о стратегической экооценке

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомляємо, що відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Департамент екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради оприлюднює документ державного планування «Міська цільова програма охорони і поліпшення стану навколишнього природного середовища м. Одеси на 2022-2027 роки» та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Орган, який приймає рішення про затвердження документа державного планування, – Одеська міська рада.

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документа державного планування буде здійснена з 17.02.2022 по 17.03.2022 року відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі зауваження і пропозиції до документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції та зауваження подаються до Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради: 65022, м. Одеса, вул. Косовська, 2-Д або на електронну адресу ecocity@omr.gov.ua.

За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження та пропозиції або мотивовано відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: планування, документа, екологічну, стратегічну, державного, зауваження, оцінку, розгляду, розвитку, рекреаційних, Пропозиції, Одеської, пропозиції, строку, громадського, обговорення, екології, міської, України, Закону


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное