Авторизация
 

Управление капстроительства проводит закупку квартир для отселения граждан

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради за рахунок бюджетних коштів проводиться закупівля квартир (однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні) в комунальну власність територіальної громади для відселення громадян з території, що потрапляє під пляму будівництва або знаходиться в санітарно-захисній зоні автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 Одеса – Южний – /М-14/ з під’їздами (під’їзд до Одеського морського порту), а також території, що потрапляє у зону реконструкції Іванівського шляхопроводу.

Квартири купуються в межах міста Одеси в зданих житлових будинках або на вторинному ринку за найбільш низькою ціною.

Квартири повинні бути самостійними, з усіма зручностями і відповідати встановленим санітарним і технічним вимогам (придатні для проживання (з повним внутрішнім оздобленням), у житлових будинках, які не належать до старого, ветхого та аварійного фондів).

Грошові кошти за квартиру перераховуються на підставі нотаріально оформленого договору через органи Держказначейства на розрахунковий рахунок продавця за безготівковим розрахунком у гривні.

Вартість квартири повинна включати в себе всі витрати, пов'язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів).

Пропозиції приймаються в термін до 28 лютого 2022 року в письмовому вигляді за адресою:
м Одеса, вул. Комітетська, 10а,
кабінет № 307 (канцелярія) в робочі дні з 09:00-13:00 і 14:00-16:00.

До пропозиції необхідно додати копії технічного паспорта і документів, що підтверджують право власності на квартиру.

Довідки за тел.: 740-72-80; 740-72-81.

Електронна адреса: ukb@omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: власності, рахунок, Квартири, потрапляє, території, житлових, Одеса, квартиру, будинках, квартир, будівництва, розрахунковий, витрати, включати, повинна, квартири, Вартість, гривні, розрахунком, безготівковим


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное