Авторизация
 

С 1 февраля будет закрыто движение транспорта на перекрестке Преображенской и Пантелеймоновской

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

В связи с проведением капитального ремонта асфальтобетонного покрытия, а также замены трамвайных путей по ул. Преображенской в Одессе

01 февраля - 20 марта 2022 года 

будет временно закрыто движение автотранспорта и общественного транспорта на перекрестке улиц Преображенской и Пантелеймоновской.

На указанный период будет ПРЕКРАЩЕНО движение трамвайных маршрутов №№ 5, 17, 18, 28 с заменой на альтернативный транспорт.

 СХЕМЫ ДВИЖЕНИЯ ТРАНСПОРТА  

У зв’язку з тимчасовим закриттям руху автотранспорту та громадського транспорту на перехресті вулиць Преображенської та Пантелеймонівської у м. Одесі, Департаментом транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради вносяться зміни тимчасового характеру в схеми руху міського громадського транспорту.

З 01 лютого до 20 березня 2022 р. або до завершення робіт

буде тимчасово припинено роботу трамвайних маршрутів №№ 5, 17, 18, 28.

Роботу міського громадського транспорту буде організовано:
альтернатива трамвайному маршруту № 5 «Автовокзал «Одеса» - Аркадія» - трамвайний маршрут № 5к «Автовокзал «Одеса» - пл. Старосінна» за маршрутом:
- у напрямку руху до пл. Старосінної - від автовокзалу (Одеса) по вул. Колонтаївській на вул. Старопортофранківську, вул. Новощіпний ряд, пл. Старосінну (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до автовокзалу (Одеса) - від пл. Старосінної на вул. Новощіпний ряд, вул. Старопортофранківську, вул. Колонтаївську - автовокзал (Одеса).

Автобусний маршрут № 5т «Аркадія - Залізничний вокзал» у режимі руху «маршрутне таксі» з перевезенням всіх пільгових категорій пасажирів, передбачених чинним законодавством України, за маршрутом:
- у напрямку руху до залізничного вокзалу - від Аркадії на вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня, вул. Академічну, Французький бульвар, вул. Леонтовича, вул. Пантелеймонівську, Привокзальну площу, вул. Середньофонтанську «Залізничний вокзал» (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Аркадії - від залізничного вокзалу по вул. Середньофонтанській на вул. Пироговську, пров. Пироговський, просп. Шевченка, просп. Гагаріна, Французький бульвар, вул. Академічну, пл. Десятого квітня, вул. Генуезьку, Аркадія (кінцева зупинка).

Тролейбусного маршруту №5 «Аркадія - вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте)» за маршрутом:
- у напрямку руху до вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте) - від Аркадії на вул. Генуезьку, пл. Десятого квітня, просп. Шевченка, пров. Пироговський, вул. Пироговську, вул. Маріїнську, Італійський бульвар, Привокзальну площу (залізничний вокзал), вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте) (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Аркадії - від вул. Мечникова (сквер ім. С.Ю. Вітте) на вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську, вул. Водопровідну, Італійський бульвар, вул. Середньофонтанську, вул. Пироговську, пров. Пироговський, просп. Шевченка, пл. Десятого квітня, вул. Генуезьку, Аркадія (кінцева зупинка).

Альтернатива трамвайним маршрутам №№ 17, 18.

Автобусний маршрут № 18т «Куликове поле - 13-а ст. В. Фонтану» у режимі руху «маршрутне таксі» з перевезенням всіх пільгових категорій пасажирів, передбачених чинним законодавством України, за маршрутом:
- у напрямку руху до 13-ї ст. В. Фонтану - від Куликова поля по вул. Канатній на просп. Гагаріна, Фонтанську дорогу, вул. Гаршина, вул. Дачну, Дачний пров., 13-у ст. В. Фонтану (кінцева зупинка);
- у напрямку руху до Куликова поля - від 13-ї ст. В. Фонтану по Фонтанській дорозі на вул. Ляпідевського, Ванний пров., Фонтанську дорогу, вул. Сегедську, просп. Гагаріна, просп. Шевченка, Пироговський пров., вул. Пироговську, вул. Маріїнську, Італійський бул., вул. Канатну, Куликове поле (кінцева зупинка).

Частково змінена схема руху автобусного маршруту № 115:
- у напрямку руху до пл. Десятого квітня – від вул. Богдана Хмельницького на вул. М. Арнаутську, просп. Олександрівський, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до сел. Цукрове - від вул. Пантелеймонівської на просп. Олександрівський, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова, вул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом.

Частково змінена схема руху автобусного маршруту № 214:
- у напрямку руху до Свято-Іверського монастирю – від вул. Старопортофранківської на вул. М. Арнаутську, просп. Олександрівський, вул. Пантелеймонівську і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до вул. Нежданової - від вул. Пантелеймонівської на просп. Олександрівський, вул. В. Арнаутську, вул. Старопортофранківську і далі за маршрутом.

Частково змінена схема руху автобусного маршруту № 171:
- у напрямку руху до 6-го км Овідіопольської дороги – від залізничного вокзалу на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Мечникова, вул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом;
- у напрямку руху до залізничного вокзалу - від вул. Богдана Хмельницького на вул. М. Арнаутську, вул. Рішельєвську, вул. Водопровідну, Італійський бульвар, Привокзальну площу (залізничний вокзал).

Частково змінена схема руху автобусного маршруту № 237:
- у напрямку руху до вул. Агрономічної - від Привокзальної площі на вул. Пушкінську, вул. В. Арнаутську, вул. Преображенську і далі за маршрутом.

Частково змінені схеми руху автобусних маршрутів №№ 240, 250:
- у напрямку руху до сел. Котовського - від Книжкового пров. (кінцева зупинка) на вул. Преображенську, вул. В. Арнаутську, вул. Старопортофранківську і далі за маршрутами.

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху 

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: напрямку, просп, маршрутом, Арнаутську, кінцева, зупинка, маршруту, Мечникова, Аркадія, Одеса, Десятого, квітня, транспорту, бульвар, Частково, автобусного, Старопортофранківську, Богдана, схема, Фонтану


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное