Авторизация
 

В Одессе определят рабочий орган для проведения конкурса по пассажирским перевозкам

Оголошується конкурс з визначення робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів , аналізу отриманих пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081, Положення «Про Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради», затвердженого рішенням Одеської міської ради від 30.01.2019 № 4189-VII з метою визначення робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу отриманих пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

Організатор проведення конкурсу – Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради м. Одеса, пл. Думська, 1 (фактична адреса: вул. Богдана Хмельницького, 18).

I. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу
1.1. У конкурсі можуть брати участь претенденти, що відповідають таким вимогам:
1.1.1. Має фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.
1.1.2. Має необхідне матеріально-технічне забезпечення для виконання функцій з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Одесі, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізників-претендентів умовам конкурсу і вимогам чинних нормативно-правових актів України, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.
1.1.3. Має власне або орендоване приміщення для виконання функцій робочого органу.
1.2. До участі у конкурсі не допускаються претенденти, які:
1.2.1. Надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.
1.2.2. Щодо яких прийнято рішення про ліквідацію.
1.2.3. Визнані в установленому порядку банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство.
1.2.4. Подали для участі у конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.
1.2.5. Подали документи з порушенням вимог підпункту 3.2 цих Умов.
1.3. Рішення про недопущення претендента до участі у конкурсі
приймається конкурсним комітетом.

II. Порядок подання документів для участі у конкурсі
2.1. Претендент подає документи у закритому конверті (пакеті), на якому зазначається його назва, адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі з визначення робочого органу для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Одесі».
2.2. Кінцевий строк прийняття Організатором документів для участі в конкурсі не пізніше 10 робочих днів до дати проведення конкурсу.
2.3. За роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право звернутися до Організатора, який зобов'язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) не пізніше наступного дня з моменту звернення.
2.4. Подані на конкурс документи реєструються Організатором у журналі обліку.
2.5. Конверт (пакет) відкривається конкурсним комітетом наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі з визначення робочого органу
1. Заява про участь у конкурсі відповідного зразка
2. Витяг з ЄДР та копія свідоцтва про державну реєстрацію.
3. Копія договору оренди чи свідоцтва про право власності на приміщення.
4. Довідка, що підтверджує наявність матеріально-технічного забезпечення та фахівців, досвід роботи яких не менше 3-х років з питань організації пасажирських перевезень.
5. Довідка з Державної служби України з безпеки на транспорті про відсутність або наявність ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезень.
6. Виписка з ЄДР Міністерства юстиції України.

Копії документів завіряються печаткою та підписом підприємства (організації).

Порядок отримання необхідної інформації про конкурс:

Додаткову інформацію, у тому числі форму заяви для участі у конкурсі з визначення робочого органу можна отримати в Департаменті транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради за адресою: м. Одеса,
вул. Богдана Хмельницького, 18, 2-й поверх, каб. № 207, щодня з 08:30 до 11:30 та з 13:30 до 15:30, крім суботи, неділі та святкових днів, тел/факс: 705-98-09.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі - 11:00, 11 лютого 2022 р.

Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі: Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вул. Богдана хмельницького, 18, 2-й поверх, каб. № 207, щодня з 08:30 до 11:30 та з 13:30 до 15:30, крім суботи, неділі та святкових днів.

Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:

м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 18, 2-й поверх, кабінет № 201,

28 лютого 2022 р. о 10.00.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 705-98-09,

електронна адреса: dtks@omr.gov.ua

Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: конкурсі, конкурсу, участі, організації, проведення, документів, міської, робочого, органу, матеріалів, Одеської, документи, транспорту, звязку, визначення, дорожнього, України, перевезень, Богдана, Одеса


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное