Авторизация
 

К сведению работодателей Одессы, у которых есть задолженность по выплате зарплаты

З метою прийняття оперативних рішень щодо вирішення проблем заборгованості із заробітної плати Міністерством економіки України спільно з Державною службою України з питань праці було створено інформаційну платформу «Інформація про заборгованість із заробітної плати підприємств (установ, організацій)» на Порталі електронних сервісів Мінекономіки .

Це безкоштовна електронна послуга оперативного моніторингу стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати та вжиття відповідних заходів реагування, відповідно до якої керівники підприємств (установ, організацій), у яких існує заборгованість, повинні з дати її виникнення щотижнево (щопонеділка до 13:00) надавати відповідний звіт в електронному вигляді через персональний кабінет користувача на Порталі електронних сервісів Мінекономіки.

Подати інформацію в електронному вигляді можна на Порталі електронних сервісів Мінекономіки, скориставшись детальною інструкцією щодо порядку реєстрації на Порталі, заповнення онлайн-форми «Інформація про заборгованість із заробітної плати підприємств (установ, організацій)» та її подання.

Більш детальну інформацію з цього питання можна отримати, скориставшись формою «Зворотного зв’язку» Порталу Мінекономіки України та/або онлайн-консультацією посадових осіб Головного управління Держпраці в Одеській області.

Департамент аналітики та контролю Одеської міської ради

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: плати, заробітної, Порталі, Мінекономіки, заборгованість, організацій, електронних, сервісів, України, установ, підприємств, скориставшись, онлайн, електронному, вигляді, Інформація, інформацію, можна, заборгованості, інструкцією


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное