Авторизация
 

Обращение одесской мэрии к руководителям предприятий и организаций города

Шановні керівники підприємств та організацій міста Одеси!

З метою забезпечення безпечного руху по тротуарам та запобігання травмування пішоходів, задля вчинення протиожиледних заходів, на виконання пунктів 7.2, 7.9, 7.10 Правил благоустрою території міста Одеси, затверджених рішенням Одеської міської ради від 23.11.2011 року №1631-VI, рішення Виконавчого комітету Одеської міської ради № 357 від 25.11.2021 року «Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2021-2022 років», суб’єкти господарювання, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування зобов’язані вжити заходів для забезпечення нормального руху пішоходів та транспорту, а саме:

- прибирати сніг негайно, з початку снігопаду, для запобігання накату (від будівлі до бордюрного каменю);

- категорично забороняється викидання снігу та льоду на проїжджу частину дорогі;

- після прибирання снігу та льоду необхідно посипати тротуар піщано-соляною сумішшю.

Невиконання вимог Правил благоустрою території міста Одеси тягне за собою накладання адміністративного штрафу у розмірі від 850 грн. до 1700 грн.

Сьогодні всі комунальні служби міста працюють у посиленому режимі та переведені цілодобовий режим роботи.

У разі виникнення непередбачуваної ситуації просимо звертатися до аварійної служби 15-01 та диспетчерської департаменту міського господарства Одеської міської ради 705-48-84.

Не залишайтеся осторонь, давайте робити місто чистим та безпечним!

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: міста, Одеси, міської, території, Одеської, снігу, Правил, пішоходів, служби, організацій, заходів, льоду, запобігання, забезпечення, благоустрою, собою, розмірі, Сьогодні, накладання, адміністративного


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное