Авторизация
 

Одесситам о единоразовом добровольном декларировании. Видео

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області нагадує, що з 01 вересня 2021 року триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів.

Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Ця можливість надана нормами Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування.

Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет.

Детальніше з інформацією щодо порядку одноразового (спеціального) добровільного декларування та відповідями на актуальні запитання можна ознайомитися за посиланням

 

 

 





Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: декларування, України, одноразового, спеціального, податкової, активів, активи, добровільного, служби, Державної, фізичними, запровадження, особами, шляхом, належних, сплати, збору, Одесситам, громадян, Декларування


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное