Авторизация
 

Одесситам напоминают о необходимости соблюдения карантинных ограничений во время зимних праздников

У період з 25 грудня 2021 року по 19 січня 2022 року на території держави, у тому числі на території м. Одеси, відбудеться значна кількість публічних масових заходів за участі великої кількості відвідувачів, учасників цих заходів.

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, Головне управління Національної поліції в Одеській області нагадує одеситам про необхідність дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів учасниками публічних заходів.

Відповідно до чинного законодавства за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно- протиепідемічних правил і норм передбачена адміністративна відповідальність (стаття 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей»). За порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними передбачена кримінальна відповідальність (ст. 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням»).

* * * * *
Відповідно до пп. 7 п. 22 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із актуальними змінами, проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Обмеження, передбачені цим підпунктом, не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього СОVІD-сертифіката України, виданого в Україні відповідно до Порядку формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 червня 2021 р. № 677 «Деякі питання формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби», або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: хвороби, України, заходів, правил, СОVID, запобігання, гострої, респіраторної, сертифіката, території, підтверджує, метою, вакцини, протиепідемічних, тестування, карантину, результат, використання, вакцинацію, негативний


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31