Авторизация
 

Сообщение о намерении изменения тарифов для потребителей КП «Теплоснабжение города Одессы»

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії для споживачів комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси»

На виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» доводить до відома споживачів про намір зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.

Зауваження та пропозиції по суті питань від фізичних та юридичних осіб подаються впродовж 7 (семи) календарних днів з дня публікації повідомлення про намір зміни тарифів у письмовому вигляді за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Балківська, 1-Б, у електронному вигляді на адресу електронної пошти: office@teplo.od.ua (із зазначенням в темі листа «Зауваження і пропозиції до тарифів»).

...   

ОБҐРУНТУВАННЯ щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надаються комунальним підприємством «Теплопостачання міста Одеси».

 

РОЗРАХУНКИ щодо встановлення тарифів 

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: тарифів, постачання, споживачів, намір, зміни, Теплопостачання, міста, енергії, теплової, транспортування, енергію, теплову, виробництво, послуги, встановлення, Одеси, категорій, Зауваження, комунального, пропозиції


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное