Авторизация
 

Одесские медики, работающие с COVID-19, продолжают получать муниципальные выплаты

У березні 2020 року в місті Одесі було зареєстровано першого хворого на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

У боротьбі з коронавірусною пандемією, її поширенням та проявами передову лінію оборони забезпечують медичні працівники. Більшого ризику заразитися й захворіти в умовах епідемії COVID-19 зазнає медичний персонал інфекційної та інших лікарень, у яких відкриті відділення для лікування хворих на коронавірусну хворобу. Тому керівництвом Одеської міської ради вживаються всі можливі заходи щодо забезпечення працівників закладів охорони здоров’я, які стоять на передовій боротьби із коронавірусом, належним рівнем заробітної плати.

I. За рахунок коштів бюджету Одеської міської територіальної громади у 2021 році продовжується надання щомісячних муніципальних виплат працівникам закладів охорони здоров’я міста Одеси, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19 ( у розмірі від 3,0 до 10,0 тис. грн залежно від фаху та посади), та щомісячних додаткових виплат до заробітної плати у розмірі до 300 % посадового окладу працівникам мобільних медичних бригад Комунальної установи «Центр невідкладної медичної допомоги».

За I квартал 2021 року на проведення зазначених виплат спрямовано 22 617,1 тис.грн.

Найбільший обсяг коштів , а саме 9 787,5 тис.грн, або 43,3% від загальної суми, перераховано на рахунок КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня».

Відповідно і за кількістю отримувачів виплат найбільша кількість працівників, що отримують муніципальні виплати, - це працівники КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» (632 отримувачі).

II. За рахунок коштів Національної служби здоров’я України (НСЗУ) виплачується додаткова доплата у розмірі до 300 відсотків заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат та надбавок) у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) та уклали договір про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.
За I квартал 2021 року виплачено доплати працівникам зазначених закладів у розмірі до 300% заробітної плати на загальну суму 46 856,4 тис.грн.

Із загальної суми виплат найбільший обсяг грошових коштів сплачено працівникам КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» - 20 594,4 тис.грн, або 44% від загальної суми витрат.

Загальний обсяг коштів, спрямованих за 1 квартал 2021 року на заохочувальні виплати понад 1300 працівникам з різних джерел, становить 69 473,5 тис.грн.

З урахуванням виплат заробітної плати за рахунок усіх джерел спостерігається значне зростання доходів медичних працівників.

Найбільше навантаження в умовах епідемії коронавірусу приходиться на медичних працівників КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня», тому динаміка доходів наведена на прикладі цього закладу.

Довідка

Розмір виплати заробітної плати медичним працівникам закладу, з урахуванням заохочувальних виплат з усіх зазначених джерел, змінюється залежно від обсягу надходження фінансування від НСЗУ, який розраховується відповідно кількості хворих, що перебувають на лікуванні у медичному закладі в зазначеному періоді. 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ 

 

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: виплат, працівникам, плати, заробітної, коштів, COVID, рахунок, працівників, розмірі, здоровя, Міська, клінічна, інфекційна, лікарня, закладів, медичних, джерел, урахуванням, охорони, хворобу


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930