Авторизация
 

Одесским медикам, заболевшим COVID-19, выплачивают помощь из бюджета города

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

В умовах розповсюдження захворюваності гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, у межах виконання заходів Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги вразливим верствам населення міста Одеси на 2021-2023 роки з січня 2021 року надавалась одноразова допомога медичним працівникам, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом, і сім’ям медичних працівників, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом.

У зв’язку із збільшенням кількості звернень від медичних працівників, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом, і сімей медичних працівників, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19, збільшено обсяг фінансування заходів Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги вразливим верствам населення міста Одеси на 2021-2023 роки з 3 500 тис. грн до 23 500 тис. грн.

Допомога надається медичним працівникам незалежно від їх місця реєстрації, які працюють у медичних закладах (крім закладів приватної форми власності), що розташовані на території міста Одеси.

Надання вказаної допомоги здійснюється Департаментом праці та соціальної політики згідно з Порядком надання одноразової допомоги медичним працівникам, які захворіли на COVID-19, і сім’ям медичних працівників, які померли від COVID-19 (затверджений розпорядженням міського голови № 32 від 27.01.2021 року).

Фінансова підтримка надається медичним працівникам, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом, та пройшли не тільки стаціонарне, а й амбулаторне лікування, у розмірі 10 000 грн та сім’ям медичних працівників, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, у розмірі 100 000 грн (одному із членів родини).

З січня 2021 року, станом на 23.03.2021 року, Департаментом фінансів Одеської міської ради перераховано 8 870 тис. грн для надання одноразової допомоги 806 медичним працівникам, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом, а також дев’яти сім'ям померлих від COVID-19 медпрацівників.

Станом на 22 березня 2021 року на опрацюванні Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради знаходяться ще 864 заяви від медичних працівників, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та 2 заяви від сімей померлих від COVID-19 медпрацівників.

Довідка

За 2020 рік Департаментом фінансів Одеської міської ради перераховано 6 700 тис. грн для надання одноразової допомоги 610 медичним працівникам, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом, а також шести сім'ям померлих від COVID-19 медпрацівників.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: COVID, коронавірусом, медичних, захворіли, медичним, респіраторну, працівників, хворобу, допомоги, гостру, працівникам, спричинену, надання, гострої, респіраторної, хвороби, померли, міста, сімям, Одеси


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное