Авторизация
 

В Одессе предоставляют психологическую помощь молодежи, находящейся в конфликте с законом

Фахівці Центру соціальних служб Одеської міської ради спільно зі спеціалістами Київського районного відділу філії Центру пробації в Одеській області провели профілактичний захід, спрямований на попередження та зменшення ризику скоєння повторних злочинів молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Співробітники Центру соціальних служб ознайомили присутніх із соціальними послугами, які надаються засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до Законів України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають або відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» та «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Під час інформаційно-консультативних бесід особлива увага приділялась питанням соціальної підтримки умовно засуджених громадян, надання їм соціальних послуг та правової підтримки.
Психолог Центру пробації акцентувала увагу на формуванні у засуджених умовно правової свідомості, осмислення норм поведінки, своїх обов’язків перед суспільством та усвідомлення ними шкоди від правопорушень.

Разом з тим, клієнтів пробації, які перебувають на обліку, інформують про наслідки, які виникають у випадку скоєння повторного правопорушення.

У зв’язку із посиленням обмежувальних заходів адаптивного карантину консультативні бесіди відбувалися в окремих групах (по 6-7 осіб) з обов’язковим дотриманням соціальної дистанції та використанням засобів індивідуального захисту.

***
Центр соціальних служб Одеської міської ради знаходиться за адресою: вул. Іцхака Рабіна, 7. Телефони: (048) 784-92-66, (048) 784-92-67, (048) 784-92-17.

Відповідно до Законів України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги» та згідно зі Статутними документами Центр надає інформаційно-консультативну підтримку молоді, засудженій до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, забезпечує соціальний супровід і контроль поведінки дітей та молоді цієї категорії.В Одессе предоставляют психологическую помощь молодежи, находящейся в конфликте с законом

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: соціальних, Центру, пробації, позбавленням, повязаних, покарань, служб, соціальної, засуджених, Законів, поведінки, молоддю, Центр, скоєння, інформаційно, соціальну, України, підтримки, міської, правової


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031