Авторизация
 

В Одесі обговорили новації законодавства у сфері банкрутства

В Одесі обговорили новації законодавства у сфері банкрутстваКерівник юстиції Одещини Руслан Сауляк взяв участь у круглому столі на тему «Актуальні питання практичного застосування норм Кодексу України з процедур банкрутства».
Захід відбувся у Південно-західному апеляційному господарському суді за ініціативи Проекту Європейського Союзу в Україні «Право-Justice» .
В Одесі обговорили новації законодавства у сфері банкрутстваУ фокусі обговорення були питання щодо:
- застосування Кодексу України з процедур банкрутства, зокрема новел законодавства у сфері банкрутства в рамках реформування даного інституту;
- створення та функціонування саморегулівної організації арбітражних керуючих – одна з новел Кодексу з процедур банкрутства;
- торгів майном банкрутів по-новому: запровадження нового порядку реалізації майна Банкрута через систему ProZorro (дворівнева система електронних аукціонів).
В Одесі обговорили новації законодавства у сфері банкрутстваДискусія відбулася між представниками різних верств юридичної спільноти - арбітражними керуючими, представниками суддівського корпусу, адвокатури, органів юстиції та науковцями саме щодо практичних аспектів, що безумовно демонструє важливість даного заходу.
Захід виявився надзвичайно цікавим та інформативним, оскільки учасники мали можливість обговорити актуальні питання, які стосуються опрацювання норм Кодексу, що наразі є надзвичайно важливим для юридичної спільноти.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: Кодексу, банкрутства, процедур, питання, України, юстиції, застосування, юридичної, представниками, новел, даного, Захід, спільноти, Керівник, практичного, Актуальні, столі, круглому, участь, Сауляк


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31