Авторизация
 

Департамент коммунальной собственности сообщает о намерении передать в аренду помещения

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради
про намір передати в оренду вказані нежитлові приміщення, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси:
 


1. Нежилі підвальні приміщення загальною площею 92,0 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Льва Толстого, 13, для розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню.

 
2. Підвальне приміщення будівлі літ. «Г» загальною площею 86,8 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 79 (КП «Стадіон Спартак») для розміщення громадської вбиральні.

 
3. Частина нежитлової будівлі загальною площею 121,9 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Степова, 38, для розміщення офісу.

 
4. Частина нежилих приміщень першого поверху № 501 загальною площею 39,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 15, для розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню.

 
5. Нежитлова будівля загальною площею 41,5 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, пров. Санаторний, 1/1, для розміщення кафе, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

 
6. Нежитлові приміщення підвалу № 505 загальною площею 26,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 26, для розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню.

 
7. Нежитлова будівля загальною площею 6,2 кв.м, що розташована за адресою: м. Одеса, вул. 4-а Заводська, 14-В, для розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

 
8. Нежитлове приміщення першого поверху № 557 загальною площею 12,3 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 44, для розміщення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

 

Заяви про оренду приймаються до 14.09.2018 р. з 13.00 до 15.00 за адресою:
вул. Артилерійська, 1, каб. № 2, м. Одеса, 65039, в департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

 
За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: адресою, Одеса, площею, загальною, розміщення, приміщення, майстерні, надання, побутових, власності, розташовані, послуг, населенню, розташована, комунальної, будівлі, розташоване, першого, поверху, будівля


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное