Авторизация
 

Департамент коммунальной собственности сообщает о намерении передать в аренду помещения

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради
про намір передати в оренду вказані нежитлові приміщення, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси:

 


1. Нежитлове приміщення першого поверху загальною площею 15,4 кв.м, що розташоване за адресо: м. Одеса, просп. Добровольського, 67 (КУ «ПБ № 4») для розміщення діагностичної лабораторії (забір біоматеріалу).

 
2. Індивідуально-визначене майно у вигляді твердого покриття загальною площею 10,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 25
(КУ «ОЗПОЗ) для розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

 
3. Індивідуально-визначене майно у вигляді твердого покриття загальною площею 50,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 25 (КУ «ОЗПОЗ) для розміщення кафе, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

 
4. Нежилі приміщення першого поверху №503 загальною площею 72,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Капітана Кузнєцова, 110/114, для розміщення організації, що надає послуги з нагляду за особами з фізичними та розумовими вадами.

 
5. Нежитлове підвальне приміщення загальною площею 33,1 кв.м та нежитлове підвальне приміщення загальною площею 26,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Краснова, 14, для розміщення майстерні з надання побутових послуг населення.

 
6. Нежитлове приміщення першого поверху загальною площею 107,2 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 10 (ОЗОШ № 62) для проведення занять танцями.

 
7. Нежитлові приміщення підвалу № 803 загальною площею 29,7 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Колонтаївська, 19, для розміщення камер схову.

 
8. Нежилі підвальні приміщення загальною площею 80,9 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Колонтаївська, 19, для розміщення камер схову.

 
9. Нежитлові приміщення першого поверху загальною площею 197,0 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 5Г (КУ «МКЛ № 11») для розміщення аптеки, що обслуговує пільгові категорії громадян.

 
10. Нежитлове приміщення першого поверху № 502 загальною площею 4,2 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 66, для розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

 
11. Нежилі підвальні приміщення загальною площею 42,5 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 11, для розміщення кафе, яке не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

 

Заяви про оренду приймаються до 15.06.2018 р. з 13.00 до 15.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, каб. №2, м. Одеса, 65039, в департаменті комунальної власності Одеської міської ради.


За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.

 Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: загальною, площею, Одеса, адресою, приміщення, розміщення, розташовані, товарів, поверху, першого, розташоване, групи, підакцизної, Нежитлове, власності, комунальної, Нежилі, продажу, обєкту, просп


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное