Мобильная версия сайта   Контакты     Поиск
 

В Одессе проводят конкурс на право заключения договоров аренды нежилых помещений

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси

 
Назва об’єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об’єкта та початковий розмір місячної орендної плати:

 
1. Нежитлове приміщення підвалу № 810, що розташоване в чотириповерховому будинку, за адресою: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 52. Загальна площа об’єкта оренди 15,4 кв. м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 81 477,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 339,49 грн., ПДВ – 67,90 грн. 
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

 
2. Нежитлове приміщення першого поверху, що розташоване у п’ятиповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, просп. Академіка Глушка, 32-А ( КУ «ДМП № 6»). Загальна площа об’єкта оренди 12,3 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 120 141,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1 501,76 грн., ПДВ – 300,35 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

 
3. Частина нежитлового приміщення першого поверху, що розташоване в п’ятиповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 61-а (КУ МКЛ № 10»). Загальна площа об’єкта оренди 30,0 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 278 503,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1 856,69 грн., ПДВ – 371,34 грн.
Термін оренди – 1 рік з дати підписання договору оренди.

 
4. Нежитлові приміщення першого поверху, що розташовані в одноповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 54. Загальна площа об’єкта оренди 217,2 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 643 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 2679,17 грн., ПДВ – 535,83 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

 
Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов’язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об’єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. №786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2010 р. №1010; утримання об’єкта у відповідності до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об’єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об’єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об’єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов’язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об’єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об’єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п’ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам’ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов’язки, які пов’язані з охороною та використанням пам’ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.

 
Переможець конкурсу зобов’язаний:
- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одеський вісник»);
- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об’єкта;
- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об’єкта;
- сплатити вартість послуг з охорони об’єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);
- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат);
- укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.

 
Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об’єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.
У випадку не виконання даних забов`язань настають наслідки вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов’язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».

 
Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 14.06.2017 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

 
Конкурс буде проведено об 11.00 годині 21.06.2017 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

 
Для участі в конкурсі претендент подає:
1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).
2. Відомості про учасника конкурсу:
фізична особа-підприємець
- копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- довідку з ДФС про відсутність заборгованості;
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта;
- копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);
- копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо є таким.
юридична особа
- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- нотаріально посвідчені копії установчих документів;
- довідку з ДФС про відсутність заборгованості/ неприбутковість організації для громадських організацій;
- баланс підприємства (форма 1);
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта.
3. Зобов’язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою);
4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).
Зобов’язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.

 
Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою “На конкурс по оренді об’єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об’єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)”.


Ознайомитися з об’єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до Департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.


За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.


Источник: http://omr.gov.ua
Поделиться:

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
Система Orphus

Теги: оренди, обєкта, конкурсу, плати, договору, орендної, адресою, Одеса, термін, приміщення, підписання, розмір, витрат, вартість, укладання, власності, сплатити, розрахунку, комунальної, витратиLoading...

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий

Статьи, Аналитика
Из 17,6 миллиардов резервов Национального Банка только 4 принадлежат Украине
21.07.17

Из 17,6 миллиардов резервов Национального Банка только 4 принадлежат УкраинеВообще-то премьер страны у нас человек дисциплинированный, исполнительный, букву Закона какого бы то ни было старается блюсти. По мере возможностей, конечно, а их, этих возможностей в стране не очень много расплодилось.

  Подробнее
МВФ назвал условия для выделения Украине очередного транша
21.07.17

МВФ назвал условия для выделения Украине очередного траншаСовет директоров Международного валютного фонда (МВФ) приступит к четвертому пересмотру программы расширенного финансирования EFF с Украиной после принятия пенсионной реформы, ускорения приватизации и принятия ряда антикоррупционных мер.

  Подробнее
Украинцам нужно успеть заплатить налог за недвижимость: кому, когда и сколько
19.07.17

Украинцам нужно успеть заплатить налог за недвижимость: кому, когда и сколькоВ Украине до конца лета нужно заплатить налог за "лишнюю" недвижимость. 

  Подробнее
Кто позарится на ОПЗ по новому закону
07.07.17

Кто позарится на ОПЗ по новому законуКабинет Министров на своем заседании во вторник одобрил законопроект, который должен существенно упростить и ускорить продажу государственных предприятий. 

  Подробнее


 Сегодня, 21:15


В Одессе горел "Хуторок"


  | 13.07.17 |   Ляшко рассказал о "коррупционном договорняке" в Раде

  | 07.07.17 |   В Одессе змея заползла на балкон 8 этажа

  | 05.07.17 |   Прикрытием масштабной кибератаки в истории Украины стал вирус Diskcoder.C

  | 04.07.17 |   Подробности жуткого убийства в Одессе

  | 30.06.17 |   Ликвидация пожара в Чернобыле

  | 29.06.17 |   Осторожно, сезон летних краж в Одессе открыт!

  | 29.06.17 |   Смертельное ДТП в Одесской области

  | 27.06.17 |   Жуткое убийство в Одессе

  | 27.06.17 |   Во взрыве на Соломенке погиб полковник спецназа ГУР

  | 21.06.17 |   Вибери свое будущее с Национальным университетом "Одесская юридическая академия"

  | 20.06.17 |   В Аркадии сгорел ресторан

 
 
 
TOP