Авторизация
 • Статьи
 • Статьи
 • Статьи
 •  
  • 21:17 – Порошенко на шпагате: как выйти из СНГ и Большого договора с РФ так, чтобы не выйти 
  • 17:34 – Накануне демонтажа Монумент славы во Львове обнесли забором (ФОТО) 
  • 17:16 – Плановое отключение электроэнергии в Одессе на 26 апреля 
  • 17:15 – Прогноз погоды по Одессе и области на 26-30 апреля 
  • 16:47 – Медведчук: Призрачная и нежизнеспособная идея членства в НАТО раскалывает страну 
  • 16:43 – Украинцы продолжают считать Первомай важным праздником 
  • 16:33 – Конституционный суд запретил уголовно-исполнительной службе расследовать нарушения в колониях и СИЗО 
  • 16:00 – Путин призвал защитить правду о героях войны 

  В Одессе проводят конкурс на право заключения договоров аренды нежилых помещений

  ІНФОРМАЦІЯ
  департаменту комунальної власності Одеської міської ради про проведення конкурсу на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси

   
  Назва об’єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об’єкта та початковий розмір місячної орендної плати:

   
  1. Нежитлове приміщення підвалу № 810, що розташоване в чотириповерховому будинку, за адресою: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 52. Загальна площа об’єкта оренди 15,4 кв. м.
  Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 81 477,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 339,49 грн., ПДВ – 67,90 грн. 
  Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

   
  2. Нежитлове приміщення першого поверху, що розташоване у п’ятиповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, просп. Академіка Глушка, 32-А ( КУ «ДМП № 6»). Загальна площа об’єкта оренди 12,3 кв.м.
  Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 120 141,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1 501,76 грн., ПДВ – 300,35 грн.
  Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

   
  3. Частина нежитлового приміщення першого поверху, що розташоване в п’ятиповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 61-а (КУ МКЛ № 10»). Загальна площа об’єкта оренди 30,0 кв.м.
  Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 278 503,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1 856,69 грн., ПДВ – 371,34 грн.
  Термін оренди – 1 рік з дати підписання договору оренди.

   
  4. Нежитлові приміщення першого поверху, що розташовані в одноповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 54. Загальна площа об’єкта оренди 217,2 кв.м.
  Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 643 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 2679,17 грн., ПДВ – 535,83 грн.
  Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

   
  Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов’язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об’єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. №786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.10.2010 р. №1010; утримання об’єкта у відповідності до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об’єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об’єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об’єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов’язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об’єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об’єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п’ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам’ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов’язки, які пов’язані з охороною та використанням пам’ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.

   
  Переможець конкурсу зобов’язаний:
  - сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одеський вісник»);
  - сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об’єкта;
  - сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об’єкта;
  - сплатити вартість послуг з охорони об’єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);
  - сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат);
  - укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.

   
  Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об’єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.
  У випадку не виконання даних забов`язань настають наслідки вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов’язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».

   
  Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 14.06.2017 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

   
  Конкурс буде проведено об 11.00 годині 21.06.2017 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

   
  Для участі в конкурсі претендент подає:
  1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).
  2. Відомості про учасника конкурсу:
  фізична особа-підприємець
  - копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;
  - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  - довідку з ДФС про відсутність заборгованості;
  - перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта;
  - копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);
  - копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо є таким.
  юридична особа
  - документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
  - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  - нотаріально посвідчені копії установчих документів;
  - довідку з ДФС про відсутність заборгованості/ неприбутковість організації для громадських організацій;
  - баланс підприємства (форма 1);
  - перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта.
  3. Зобов’язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою);
  4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).
  Зобов’язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.

   
  Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою “На конкурс по оренді об’єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об’єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)”.


  Ознайомитися з об’єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до Департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.


  За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.  Источник: http://omr.gov.ua

  Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

  Теги: оренди, обєкта, конкурсу, плати, договору, орендної, адресою, Одеса, термін, приміщення, підписання, розмір, витрат, вартість, укладання, власності, сплатити, розрахунку, комунальної, витрати


  ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
  Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
  Календарь
  «    Апрель 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30