Авторизация
 

В Одессе определят подрядчика для строительства остановочных комплексов

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

До уваги суб'єктів господарювання!

 

З метою визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів транспорту загального користування у м. Одесі проводиться моніторинг. – департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 67а, 3-й поверх.

 
Режим роботи - щоденно з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00, крім суботи, неділі та святкових днів.
Кінцевий строк прийняття документів для участі у моніторингу – 12.00   15.05.2017 р.

 
Телефон для довідок з питань проведення моніторингу – департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради (048) 7579056, (048) 7579059, електронна пошта – dtks@omr.odessa.ua, deptks@gmail.com.Перелік документів, що подаються претендентом для розгляду і визначення підрядника для будівництва зупинкових комплексів транспорту загального користування в м. Одесі:

1. Кошторисна вартість будівництва зупинкових комплексів транспорту загального користування, які відповідають архітектурним типам зупинкових комплексів «Отрада», затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.11.2014 року № 335.
1.1. У кошторисній вартості передбачити:
- проведення будівництва зупинкового комплексу транспорту загального користування у м. Одесі, відповідно до вимог Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро - та автомобільного транспорту КДП 204/12 Україна 240-95;
- забезпечення будівництва зупинкового комплексу транспорту загального користування в м. Одесі архітектурного типу «Отрада», відповідно до типового розміру, затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.07.2014 року № 239;
- забезпечення будівництва зупинкового комплексу транспорту загального користування в м. Одесі архітектурного типу «Отрада» антивандальної конструкції, відповідно до типового розміру та з матеріалів, затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.07.2014 року № 239.


2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який повинен бути отриманий після дати опублікування оголошення.


3. Діюча довідка про наявність ліцензії на здійснення відповідного виду робіт.Департамент транспорту, зв’язку
та організації дорожнього руху
Одеської міської радиИсточник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: транспорту, користування, Одеської, міської, будівництва, загального, Одесі, зупинкових, комплексів, звязку, організації, дорожнього, комітету, виконавчого, рішенням, відповідно, комплексу, Отрада, зупинкового, архітектурного


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное