Авторизация
 

Одесское городское управление юстиции разъясняет порядок госрегистрации

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

12 лютого набрав чинності Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 9 лютого 2016 року № 359/5.

У Порядку враховані зміни в сфері реєстрації, що стосуються розширення кола суб'єктів, уповноважених реєструвати юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування. Міністерство юстиції України передає свої функції нотаріусам, комунальним і держпідприємствам, держадміністраціям та органам місцевого самоврядування. Передбачено, що банки зможуть працювати як «фронт-офіси» - приймати документи, необхідні для реєстраційних дій.

Реєстрація проводиться будь-яким суб'єктом державної реєстрації в межах повноважень, визначених Законом «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», незалежно від місцезнаходження юридичної особи (крім громадських формувань) або місця проживання ФОП.
Державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції та його територіальними органами за місцезнаходженням громадського формування.

Реєстрація проводиться на підставі:
- документів, що подаються заявником для державної реєстрації;
- судових рішень, що вступили в законну силу і тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі або заборона (скасування заборони) вчинення реєстраційних дій, а також надійшли в електронній формі від суду або державної виконавчої служби відповідно до Закону «Про виконавче провадження»;
- рішень, прийнятих за результатами оскарження в адміністративному порядку відповідно до статті 34 Закону;
- шляхом внесення державним реєстратором відомостей до Єдиного державного реєстру виключно на підставі і відповідно до Закону.

Заявник може отримати доступ до відомостей через Інтернет за кодом доступу для перегляду, копіювання та друку.

Датою отримання заявником відомостей про результати надання адміністративних послуг з державної реєстрації, рішень державного реєстратора вважається дата розміщення таких відомостей, рішень на порталі електронних сервісів.

До впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань підготовка і формування правового висновку, рішення держреєстратора, в тому числі повідомлення про призупинення розгляду документів і повідомлення про відмову в реєстрації, здійснюються без використання програмних засобів ведення реєстру.
Документи для державної реєстрації в електронній формі подаються після впровадження порталу електронних сервісів.

До 1 січня 2017 року відомості (крім ряду винятків) про державну реєстрацію громадських формувань як юридичних осіб вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, Єдиний реєстр громадських формувань та Реєстр громадських об'єднань і надаються з цих реєстрів органом, який провів їх реєстрацію (легалізацію).

Ведення обліку політичних партій, їх структурних утворень забезпечує Міністерство юстиції та його територіальні органи в межах компетенції.Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: громадських, формувань, реєстрації, державної, юридичних, відомостей, підприємців, фізичних, реєстру, державного, рішень, юстиції, Закону, реєстрацію, проводиться, Єдиного, відповідно, формування, реєстраційних, повідомлення


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное