Авторизация
 

Департамент коммунальной собственности объявляет конкурс на право заключения договоров аренды нежилых помещений

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради

про проведення конкурсу на право укладання

договорів оренди нежитлових приміщень,

 що є об’єктами комунальної власності

територіальної громади
м. Одеси
 


Назва об’єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об’єкта та початковий розмір місячної орендної плати:
1. Нежитлове приміщення першого поверху, що розташоване в п’ятиповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, просп. Шевченка, 7. Загальна площа об’єкта оренди  37,6 кв. м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 344 081,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1433,67 грн., ПДВ – 286,73 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
2. Нежитлові підвальні приміщення, що розташовані в чотирьохповерховій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 12. Загальна площа об’єкта оренди 66,4 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 437 400,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1822,5 грн., ПДВ – 364,5 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
3. Нежиле приміщення першого поверху, що розташоване в п’ятиповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Валентини Терешкової, 33. Загальна площа об’єкта оренди 10,3 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 126 391,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 842,61 грн., ПДВ – 168,52 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
4. Індивідуально визначене майно у вигляді асфальтного покриття, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 79 (КП «Стадіон «Спартак»). Загальна площа об’єкта оренди 800,0 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 1 210 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 25 208,33 грн., ПДВ – 5 041,67 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
Особливі умови використання об’єкту – виключно для розміщення футбольного майданчика з тентовим покриттям.
5. Нежитлові приміщення цокольного поверху, що розташовані в трьохповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Ніжинська, 66. Загальна площа об’єкта оренди 105,2 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 628 069,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 2 616,95 грн., ПДВ – 523,39 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
6. Нежитлові підвальні приміщення, що розташовані в трьохповерховій будівлі, за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 76. Загальна площа об’єкта оренди 84,7 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 761 487,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1922,86 грн., ПДВ – 384,57 грн.


Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.

 
Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов’язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об’єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. №786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України
від 27.10.2010 р. №1010; утримання об’єкта у відповідності до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об’єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об’єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об’єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов’язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об’єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об’єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п’ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам’ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов’язки, які пов’язані з охороною та використанням пам’ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.

 
Переможець конкурсу зобов’язаний:
- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням, підготовленим редакцією газети «Одеський вісник»);
- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об’єкта;
- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об’єкта;
- сплатити вартість послуг з охорони об’єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);
- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат);
- укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.

 
Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об’єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.
У випадку не виконання даних забов`язань настають наслідки вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов’язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».


Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 28.03.2016 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.


Конкурс буде проведено об 11.00 годині 05.04.2016 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.

 
Для участі в конкурсі претендент подає:
1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).
2. Відомості про учасника конкурсу:
фізична особа-підприємець
- копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- довідку з ДПІ про відсутність заборгованості;
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта;
- копію витягу про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);
- копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо є таким;
юридична особа
- документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
- копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- нотаріально посвідчені копії установчих документів;
- довідку з ДПІ про відсутність заборгованості/ неприбутковість організації для громадських організацій;
- баланс підприємства (форма 1);
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта.
3. Зобов’язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою);
4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).

Зобов’язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.


Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою “На конкурс по оренді об’єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об’єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)”.
Ознайомитися з об’єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до Департаменту за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.


За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: оренди, обєкта, плати, конкурсу, орендної, договору, адресою, Одеса, підписання, розмір, приміщення, розрахунку, Термін, незалежною, становить, Вартість, оцінкою, Загальна, місяців, площа


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное