Авторизация
 

Департамент коммунальной собственности Одесского горсовета сообщает о намерении передать в аренду помещения

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради
про намір передати в оренду вказані нежитлові приміщення, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси:

1. Нежитлове приміщення першого поверху загальною площею 9,6 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Пастера, 5/7 (КУ «МКИЛ»), для реалізації бактеріальних препаратів, кисломолочних продуктів та інших лікувально-функціональних молочних продуктів.
2. Частина приміщення актового залу другого поверху загальною площею 71,5 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Кримська, 62-а (ОНВК № 13), для проведення занять з черліденгу.
3. Частина приміщення коридору другого поверху(пристосованого під танцювальну залу) загальною площею 116,8 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, просп. Добровольського, 106-а (КПНЗ ОБДЮТ «Тоніка»), для проведення занять зі спортивних бальних танців.
4. Нежитлове приміщення спортивного залу першого поверху загальною площею 50,9 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса,вул. Кримська, 80-а (ОЗОШ № 44), для проведення занять з ушу.
5. Частина приміщення актового залу першого поверху загальною площею 108,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Висоцького, 16 (ОЗОШ № 73), для проведення занять з черліденгу.

Заяви про оренду приймаються
до 18.09.2015 р. з 13.00 до 16.00 за адресою:

вул. Артилерійська, 1, каб. № 2, м. Одеса, 65039,
в департаменті комунальної власності Одеської міської ради.
За додатковою інформацією звертатися до відділу
приватизації та конкурсних процедур
 за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.


Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: адресою, Одеса, приміщення, розташоване, площею, поверху, загальною, занять, проведення, першого, комунальної, власності, Частина, оренду, Кримська, другого, продуктів, Нежитлове, актового, Одеської


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное