Авторизация
 

Департамент коммунальной собственности Одесского горсовета объявляет конкурс на право заключения договоров аренды нежилых помещений

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради
про проведення конкурсу
на право укладання договорів оренди нежитлових приміщень,
що є об’єктами комунальної власності територіальної громади
м. Одеси
 
 
Назва об’єктів оренди, їх місцезнаходження, загальна вартість об’єкта та початковий розмір місячної орендної плати (з урахуванням ПДВ):
 
            1. Нежитлові приміщення першого поверху, розташовані в дев’ятиповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Героїв Сталінграду, 58. Загальна площа об’єкта оренди 47,9 кв. м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 313 744,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1307,27 грн., ПДВ – 261,45 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
 
            2. Індивідуально визначене майно у вигляді асфальтного покриття, розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 61-а (КУ «МКЛ № 10). Загальна площа об’єкта оренди 16,63 кв. м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 26 000,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 541,67 грн., ПДВ – 108,33 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
 
            3. Частина приміщення першого поверху, розташована в одноповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька, 47 (КПНЗ «ОЦД та ЮТ «Самоцвіт». Загальна площа об’єкта оренди 1,0 кв. м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 9 904,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 74,28 грн., ПДВ – 14,86 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
Особливі умови використання – під розміщення апарату для реалізації холодних та гарячих напоїв (кава, чай) виключно для дорослих.
 
            4. Нежитлова будівля, що розташована за адресою: м. Одеса,
просп. Добровольського, 122/3. Загальна площа об’єкта оренди 203,9 кв. м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 1 738 300,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 21 728,75 грн., ПДВ – 4 345,75 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
 
            5. Нежитлові приміщення другого поверху, розташовані в двоповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 15. Загальна площа об’єкта 134,3 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 1 125 337,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 5170,76 грн., ПДВ – 1034,15 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
Особливі умови використання – під розміщення громадської організації.
 
            6. Нежитлові приміщення першого поверху, розташоване в двохповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, Адміральський проспект, 9 (КП «ЖКС «Вузівський»). Загальна площа об’єкта оренди 31,10 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 438 945,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 1097,36 грн., ПДВ – 219,47 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
Особливі умови використання – під розміщення громадської організації.
 
            7. Нежитлові приміщення першого поверху, розташовані в трьохповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 11. Загальною площею 83,0 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 916 237,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 6108,25 грн., ПДВ – 1221,65 грн.
            Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
 
            8. Нежилі приміщення першого поверху, розташовані в двохповерховій будівлі, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 41. Загальною площею 129,1 кв.м.
Вартість об’єкта за незалежною оцінкою, яка була виготовлена для розрахунку орендної плати становить – 1 198 583,00 грн. Стартовий розмір орендної плати без урахування ПДВ – 14982,29 грн., ПДВ – 2996,46 грн.
Термін оренди – 2 роки 11 місяців з дати підписання договору оренди.
            У подальшому орендна плата підлягає коригуванню на щомісячні індекси інфляції, що публікується Міністерством статистики України.
 
 
Основні вимоги щодо умов конкурсу: найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно з початковою орендною платою, при обов’язковому забезпеченні виконання нижченаведених умов конкурсу; пропозиція щодо суми місячної орендної плати за відповідний профіль використання об’єкта не може бути нижча ніж передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. №786 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України
від 27.10.2010 р. №1010; утримання об’єкта у відповідності до санітарно-технічних, екологічних та протипожежних норм; укладання угод про відшкодування витрат на утримання об’єктів оренди з балансоутримувачем чи з підприємствами, що безпосередньо надають такі послуги в 30-денний термін з дня підписання договору оренди; страхування об’єкта оренди на весь термін дії договору оренди у страховій компанії у порядку, визначеному чинним законодавством, на повну вартість об’єкта оренди, надати копії відповідних документів, що засвідчують виконання зазначеного зобов’язання, протягом 20 днів з часу укладання договору; використання об’єкта оренди лише за цільовим призначенням; сплата фактичних витрат за користування водою, каналізацією, газом, електроенергією, центральним опаленням, іншими комунальними послугами, для чого в місячний термін з моменту укладання договору оренди оформити окремі договори з відповідними службами; своєчасне здійснення поточного та капітального ремонту об’єкта оренди за рахунок орендаря, окремо сплачувати за власні кошти плату за користування земельною ділянкою для чого у місячний термін з дати укладання договору оренди, звернутися до управління Держкомзему у м. Одесі (м. Одеса, вул. Космонавтів, 36) з клопотанням про визначення нормативно-грошової оцінки землі та у п’ятиденний термін з дати утримання відповідної довідки надати податкову декларацію з плати за землю (земельний податок) до державної податкової інспекції за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо будинок, в якому знаходиться приміщення, є пам’ятником архітектури і містобудування, орендар несе додаткові обов’язки, які пов’язані з охороною та використанням пам’ятника містобудування та архітектури, та укладає відповідний охоронний договір у місячний термін з дати підписання договору оренди.
           
Переможець конкурсу зобов’язаний:
- сплатити витрати за публікацію відповідної частини інформаційного повідомлення (пропорційно витратам загальної вартості публікації згідно з платіжним дорученням,  підготовленим редакцією газети «Думська площа»);
- сплатити витрати за виготовлення технічної документації відповідного об’єкта;
- сплатити витрати за виготовлення незалежної експертної оцінки відповідного об’єкта;
- сплатити вартість послуг з охорони об’єкта з моменту публікації даного інформаційного повідомлення до моменту укладення договору оренди (якщо така охорона відбувалася);
- сплатити вартість витрат за нотаріальне оформлення довгострокового договору оренди (у разі необхідності таких витрат);
- укласти договір оренди протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу.
Вказані витрати переможець конкурсу сплачує протягом 5 днів з дня затвердження результатів конкурсу відповідно до платіжних доручень, отриманих за виготовлення документів, необхідних для проведення конкурсу, стосовно об’єкта, щодо якого учасник став переможцем конкурсу.
У випадку не виконання даних забов`язань настають наслідки вказані у пункті 3.2 «Договору про права та обов’язки сторін під час проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Одеси».
           
 
Заяви та документи на участь у конкурсі приймаються до 03.04.2015 р. з 13.00 до 16.00 за адресою: вул. Артилерійська, 1, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.
           
 
Конкурс буде проведено об 09.00 годині 10.04.2015 р. у департаменті комунальної власності Одеської міської ради за адресою: 65039, м. Одеса, вул. Артилерійська, 1.
 
 
 Для участі в конкурсі претендент подає:
1. Заяву до участі у конкурсі (за встановленою формою).
2. Відомості про учасника конкурсу:
фізична особа-підприємець
- копію документа, що засвідчує особу учасника конкурсу, або нотаріально засвідчену довіреність, видану представнику фізичної особи;
- нотаріально посвідчена копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (відповідно до Закону України від 07.04.2011 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця»);
- витяг з ЄДР;
- довідку з ДПІ про відсутність заборгованості;
- перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта;
- копію свідоцтва про сплату єдиного податку (вид діяльності, вказаний у свідоцтві, має відповідати профілю використання приміщення, який вказується учасником конкурсу в конкурсній пропозиції);
- копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо є таким;
юридична особа
-документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;
-нотаріально посвідчена копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (відповідно до Закону України від 07.04.2011 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця»);
-нотаріально посвідчені копії установчих документів;
-довідку з ДПІ про відсутність заборгованості/ неприбутковість організації для громадських організацій;
-баланс підприємства (форма 1);
-перелік номерів банківських рахунків, з яких будуть виконуватися розрахунки за оренду об’єкта;
-витяг з ЄДР.
3. Зобов’язання щодо сплати витрат на проведення конкурсу переможцем (за встановленою формою);
4. Конкурсну пропозицію (проект договору оренди, за встановленою формою).
Зобов’язання (пропозиція) щодо виконання умов конкурсу та гарантій сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо) відображаються в проекті договору оренди, підписаному уповноваженою особою учасника конкурсу і завіреному печаткою.  
Пропозиція подається окремо в запечатаному конверті формату А4 з позначкою "На конкурс по оренді об’єкта, що знаходиться за адресою: (адреса об’єкта оренди, вказаного в даному повідомленні)”.
 
 
 
Ознайомитися з об’єктами оренди можна у робочі дні департаменту за попередньою домовленістю з працівниками відділу приватизації та конкурсних процедур, звернувшись до Департаменту за адресою:
м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, каб. № 3, 5.
За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами:
705-90-35, 705-90-30.


Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: оренди, об’єкта, плати, орендної, договору, конкурсу, Одеса, адресою, підписання, розмір, розрахунку, приміщення, знаходиться, незалежною, Термін, місяців, Стартовий, становить, оцінкою, виготовлена


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031