Авторизация
 
 • 11:15 – Введение жесткого карантина: мнения украинцев 
 • 10:33 – В Украине запускают online-каналы доверия для детей 
 • 10:06 – Экс-сотрудника Госдепа США арестовали по делу о штурме Капитолия 
 • 09:38 – Минздрав показал статистику распространения Covid-19 по регионам 
 • 09:05 – В Украине продолжается кампания по вакцинации населения от коронавируса 
 • 08:53 – В Турции рухнул вертолет, погиб генерал сухопутных войск Эрбаш и еще 10 человек 
 • 08:51 – Количество зараженных коронавирусом в Украине увеличилось на 10 155 человек 
 • 19:45 – Подозрение Шарию и закрытие телеканалов: СБУ отчиталась об "успехах" за февраль   

Обращение к конференции архиепископа Львовского и Галицкого Августина

 • 01 окт, 16:50
Шановні народні депутати!

    Економічна криза, корупція, занепад освіти, медицини та науки справедливо турбують українських парламентарів, і багато з них щиро намагаються хоч якось боротись з цими негативними явищами. Але ці та інші біди – то лише похідні від занепаду духовності, суспільної моралі, падіння народних ідеалів. Адже в здоровому суспільстві криза швидко долається працелюбством та самовідданістю людей, корупція – їхньою чесністю та вмінням задовільнятися малим, наука ж стабільно розвивається зусиллями тих, хто безкорисливо жадає знань. На жаль, в українському суспільстві все аж надто часто відбувається навпаки: люди поглиблюють кризу лінощами та неробством, корупцію – срібролюбством та безчесністю. А замість безкорисного пошуку знань все більше людей шукають забуття в пияцтві, наркоманії, примітивних видовищах та інших жахливих вадах та гріхах. Хоча всім відомо, що економічне процвітання та стабільність можуть розквітати лише на твердому фундаменті духовності та моралі.
    Для того, щoб запропонувати своєрідну моральну планку для народу та можновладців, в Верховну Раду України був внесений законопроект „Декларація про достоїнство, свободу, та права людини” (№ 5027 ), автором якого є народний депутат В.В. Колесниченко.
    Прийняття даної декларації не лише дозволило б пересічним громадянам повернутись до кращих духовних традицій наших предків, але й дало б змогу припинити нездорові спекуляції на проблемах прав людини. Адже під приводом захисту прав різноманітних „меншин” певні сили нерідко намагаються навязати нашому народу легалізацію наркоторгівлі, самогубства (так звану евтаназію), сексуальних збочень. Зрозуміло, що такі речі можуть вести тільки до занепаду і є абсолютно неприйнятними для переважної більшості наших співгромадян. Саме масове розповсюдження таких явищ і привело до загибелі античний світ та багато інших цивілізацій. В „Декларації про достоїнство, свободу та права людини” записані такі моральні норми, які враховують інтереси всього суспільства, а не тільки його невеликих хворих частинок, які обєднують його, а не атомізують, які підіймають його до славетних звершень, а не опускають до ганебних вад, про які і говорити вголос соромно! Не лише християни, але й представники інших традиційних релігій України: мусульмани та іудеї, навіть невіруючі, - усі знайдуть у цій декларації цінності, що обєднують усіх – право кожного на безпеку, освіту, свою культуру, на недоторканість приватного життя.
     Дезорієнтоване українське суспільство потребує здорових орієнтирів, які виведуть його з кризового стану. І це не просто прекраснодушна утопія. В авторитетному японському менеджменті навіть існує термін „позаекономічне стимулювання працівників”. Під цим терміном мається на увазі система заходів по підвищенню моралі, встановлення символів престижу для працівників підприємства, що включає в собі, наприклад, дошку пошани, перехідні вимпели. Заходи з підвищення рівня громадської совісті, патріотизму, людяності створили підгрунтя для економічного чуда розбудови з руїн післявоєнної Німеччини, Австрії, Південної Кореї.
    Звичайно, марно було б сподіватися, що Декларація дасть миттєві результати, що одразу після її прийняття Україна стане  державою високоморальних людей.  Тим не менше, її прийняття стане першим кроком до загального оздоровлення, тим зерном, яке з часом може і мусить принести добрі плоди.

З побажанням Божого благословення і повагою

+ Августин, архієпископ Львіський і Галицький, повноважний Представник УПЦ у Верховній Раді України

 • Новости
 • Популярное
Календарь
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031