Авторизация
 

Візова підтримка від Visa Svit

Візова підтримка від Visa Svit

Віза – можливість легального перебування у зарубіжних країнах.

До червня 2017 року українцям для відвідування країн Європи була потрібна віза. З набуттям чинності угоди про безвізовий режим між Україною та Європою туристичні поїздки стали можливими без отримання офіційного дозволу, що зробило доступним знайомство з європейськими країнами для багатьох пересічних громадян. Безвіз дозволяє вільне пересування в межах ЄС протягом 90 днів після в'їзду на територію Європи за наявності біометричного паспорта. Для більш тривалого перебування необхідна віза, яку можна отримати за допомогою послуг компанії Visa Svit https://visa-svit.com.ua/, яка супроводжує своїх клієнтів в отриманні будь-яких типів віз до всіх країн світу.

Етапи співробітництва з компанією умовно можна поділити на такі етапи:

 1. подання заявки;
 2. отримання консультації спеціаліста;
 3. збирання всіх необхідних документів;
 4. оплата послуг та зборів;
 5. одержання позитивного рішення.

Відкрити візу в потрібну країну можна самостійно. Якщо заявник не поспішає і добре розуміється на правилах і вимогах країни, що приймає, відкрити візу без сторонньої допомоги цілком можливо. Однак, потрібно враховувати, що запис у посольстві чи консульстві іноді можна отримати лише за кілька місяців, що для багатьох є суттєвою проблемою. Крім того, для отримання дозволу на перебування в країні необхідно мати вагомі підстави, наприклад офіційне запрошення, робочий контракт або підтвердження на навчання у закордонному виші. Маючи візовий супровід, усі подібні питання вирішуються досить оперативно.

Віза до Канади

Сьогодні Канада є одним із найпопулярніших напрямків, як для туризму, так і з метою побудови кар'єри. Однак отримати візу туди дещо складніше, ніж до країн Європи. При швидкому вивченні правил подачі документів може здатися, що все просто. Але далі можуть виникнути проблеми із заповненням онлайн анкети та збиранням грамотних документів, щоб у працівників посольства не виникло жодних питань. Професійну консультацію та супровід в отриманні канадської візи надає агентство Visa Svit https://visa-svit.com.ua/uk/viza-canada/, яке допоможе відкрити будь-який тип візи:

 • гостьова;
 • туристична;
 • віза моряка;
 • транзитна;
 • весільна;
 • медична;
 • сімейна;
 • релігійна.

Проконсультувавшись зі спеціалістами компанії Visa Svit, можна вибрати той тип візи, який є найбільш прийнятним для заявника та з найвищою часткою ймовірності у позитивному рішенні від посольства.

Не позбавляйте себе можливості пізнавати навколишній світ через мандрівки. Немає нічого неможливого із компанією Visa Svit.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: можна, країн, Європи, отримання, багатьох, дозволу, документів, перебування, отримати, послуг, пересічних, громадян, червня, компанії, країнами, отриманні, компанією, відкрити, українцям, супровід


Оставить комментарий
 • Новости
 • Популярное