Авторизация
 

Digital-агентство vs маркетинг-агентство: куди звернутися?

Недосвідченим власникам бренду, які хочуть рекламувати свою справу та залучити клієнтів, іноді складно вибрати правильні методи і способи. Тому вони часто звертаються до фахівців, здатних зробити компанію впізнаваною та підвищити її продажі.

У пошуках професіоналів власники стикаються з такими поняттями, як маркетинг-агентство й діджитал агентство в Одесі, наприклад, є багато таких компаній. Пропонуємо дізнатися, чим відрізняються такі організації і яку краще вибрати для подальшої співпраці.

У чому суть діджитал-маркетингу?

Ця сфера охоплює набагато більше ресурсів, ніж звичайний маркетинг. Агентства зазначеного напряму, крім інтернет-ресурсів, використовують також методи просування в режимі офлайн. Яскравим прикладом є QR-коди. Вони розміщуються на вуличних плакатах, листівках і білбордах, та дозволяють користувачеві в мить перейти до всесвітньої мережі.

Крім цього, діджитал-маркетинг спрямований на глибоке опрацювання цільової групи. Сюди потрапляють потенційні клієнти з конкретним інтересом, і навіть люди зі схожими запитами. Для залучення використовуються мобільні додатки, відео, соціальні мережі та інші ресурси. Завдяки зазначеним інструментам фахівцям вдається створити позитивний образ бренда та завоювати довіру клієнтів.

Ще однією особливістю діджитал-маркетингу є необхідність отримання відгуків. Фахівці працюють на довгострокову перспективу, тому їм важливо знати, чи в правильному напрямі вони рухаються. Окремо варто згадати про діджитал-агентства повного циклу. Вони забезпечують комплексний підхід та максимальний результат.

Які методи використовують digital-маркетинговій агенції?

Сучасні компанії, що працюють у цьому напрямі, використовують багато різних методів розкрутки бренда. Найбільш поширеними з них є:

  • SERM;
  • SMM;
  • SEO.
  • Перший спосіб дозволяє створити позитивний образ бізнесу завдяки зменшенню недостовірної та негативної інформації, зміни відгуків, а також доповнення блоків інформації, яких бракує. Метод SMM спрямований на залучення потенційних клієнтів із соціальних мереж (Інстаграм, Фейсбук, Твіттер, Тік Ток та ін.).
  • У чому суть інтернет-маркетингу?

Зазначена сфера діяльності відрізняється від digital-маркетингу тим, що тут використовуються тільки методи просування в інтернеті. Це так званий інтерактивний або таргетинговий маркетинг. Він призначений для рекламування послуг та товарів.

Щоб отримати максимальний відгук від потенційної аудиторії, фахівці використовують різні інструменти, але звертаються завжди тільки до безпосередніх клієнтів, не враховуючи витрати на впізнаваність та інші рекламні кампанії.

"Джерело: bonum-marketing.com.ua"

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: діджитал, маркетинг, методи, агентство, використовують, маркетингу, клієнтів, бренда, ресурсів, максимальний, використовуються, залучення, тільки, багато, сфера, спрямований, digital, мережі, звертаються, інформації


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031