Авторизация
 

Продаж зерна з G.R. Agro

Продаж зерна з  G.R. Agro

Україна - аграрна країна, де сільське господарство не збавляє обертів навіть під час кризи. Родючі ґрунти дозволяють вирощувати сільськогосподарські культури, які не тільки забезпечують внутрішні потреби країни в зерні, а й експортуються за кордон. На українському ринку в зерновому секторі працює досить багато аграріїв, кожен з яких прагне продати свій урожай на вигідних умовах.

На вартість зерна впливає декілька чинників, серед яких погодні умови і перевезення зерна - одні з ціноутворюючих. Зерно, як правило, продається або відразу після збору врожаю, або після настання прийнятної ціни. Перший варіант дозволяє отримати необхідні обігові кошти. Другий - збільшити прибуток. Однозначних правил при продажу тут немає. Кожен вибирає для себе найбільш прийнятний варіант, так як обидва способи мають плюси і мінуси.

Ще одним завданням перед аграрієм стоїть питання пошуку клієнта для продажу. Можна непогано заробити, продавши своє зерно оптом на зовнішній ринок через компанію-посередник, яка організовує повний цикл продажу: від поставки до кінцевого розрахунку. В Україні працює чимало трейдингових компаній, серед яких пошук найкращого трейдера є найефективнішим бізнес-рішенням. Компанія G.R. Agro, основним профілем якої є забезпечення національного виробника кращим сервісом по торгівлі врожаєм і фінансуванням посівної кампанії, пропонує повний спектр послуг з продажу зернових культур, починаючи від пошуку покупця і закінчуючи оформленням угоди з юридичного боку і перевезенням зерна до кінцевого одержувача. Для цих цілей компанія володіє автопарком спеціалізованої автомобільної техніки, яка налічує 55 одиниць, що дозволяє максимально швидко доставити врожай від поля до елеватора, від елеватора до морського терміналу. У логістичному відділі компанії працюють висококваліфіковані кадри, як для експлуатації техніки, так і для її рмонта. Варто додати, що вік всіх автомобілів парку не перевищує 7 років.

Продати зерно так само можна місцевим переробникам, проте варто враховувати, що вітчизняні потужності не здатні забезпечити їх повну переробку, адже в нашій країні даний сектор розвинений на низькому рівні. В даному випадку вигідно продати можна тільки нішеві культури або за попередньою домовленістю на завод з вигідною логістикою.

Можна продати зерно через агрегатор (дошку оголошень) або безпосередньо в зерновому терміналі порту. Для здійснення вигідної угоди в останньому випадку необхідно детально вивчити пропозиції на зернові культури, оскільки вартість в морських портах на одне і теж зерно різна.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: зерно, продажу, культури, зерна, продати, тільки, варіант, пошуку, угоди, Можна, вартість, Україна, зерновому, серед, техніки, аграрна, через, після, дозволяє, кінцевого


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930