Авторизация
 

Рекомендації по догляду за зубними імплантами

Дентальна імплантація - це дуже складний і багатоетапний комплексний процес лікування і відновлення зубощелепного апарату, що вимагає уважного і відповідального ставлення не тільки лікаря-імплантолога, який проводить операцію, лікаря-ортопеда, який проводить протезування, але і самого пацієнта.

Після закінчення лікування і протезування зубів довговічність виконаних робіт буде залежати від пацієнта. Ми зацікавлені щоб наша робота служила довго, була, свого роду, рекламою для інших людей, тому даємо цінні поради та рекомендації на всіх етапах лікування. Щоб максимально знизити ризики щодо виникнення ускладнень, відторгнення імпланта до мінімального, а також максимально продовжити термін його служби, необхідно виконувати всі рекомендації лікаря-імплантолога. Вкрай важливим пунктом, серед цих рекомендацій, є особливості щодо гігієнічного догляду за порожниною рота і ортопедичними конструкціями безпосередньо перед імплантацією та в післяопераційний період.

Догляд на підготовчому етапі

На цьому етапі необхідно ретельно дотримуватися гігієни порожнини рота! Кращі імплантології скорегують ваші гігієнічні навички, порекомендують методи по максимальному зниженню бактеріальної інвазії (лікування хронічної інфекції, зняття зубних відкладень і т.д.), оскільки однією з умов, необхідних для успішної імплантації є максимальна стерильність операційного поля під час процедури установки дентального імплантату.

Ще до хірургічного етапу лікарі розкажуть і покажуть вам основні способи по правильному гігієнічному догляду за порожниною рота, а також за тимчасовими, постійними зубними протезами. Для довгої служби дентального протезу вкрай необхідна відсутність вогнищ розмноження мікроорганізмів. Поряд з механічними методами очищення зубних поверхонь на своїх зубах і штучних коронках, протезах від наддесневого і поддесневого зубного нальоту і каменю, використовується протимікробна медикаментозна терапія, а в деяких випадках навіть підготовче хірургічне лікування (висічення зміненої слизової, видалення хронічних вогнищ інфекції на зубах тощо .)

Догляд на післяопераційному етапі

На цьому етапі дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Необхідно приймати всі призначені лікарські препарати, такі як антибіотики, протизапальні і знеболюючі. Також необхідно дотримуватися спеціального раціону харчування - прийом м'якої або перетертої в блендері їжі, яка мінімально травмує слизову. Їжа має бути багата поживними речовинами, вітамінами, макро- і мікроелементами. Для відновлення організму необхідне повноцінне збалансоване харчування. В цьому періоді слизова оболонка порожнини рота досить вразлива, отже і гігієнічний догляд за тимчасовими протезами повинен здійснюватися з використанням м'якої зубної щітки, чистити зуби потрібно мінімально травмуючи шви, два або три рази в день, з полосканням, зрошенням розчину антисептика (хлоргексидин 0,05), відвари різних трав (шавлія, ромашка, евкаліпт і ін.)

Для людей, у яких встановлені імплантанти, хороший гігієнічний догляд є ще більш актуальним, ніж для людей зі здоровими натуральними зубами. Ортопедичні конструкції на імплантатах (коронки, протези) необхідно ретельно вичищати щодня, інакше скупчення зубного нальоту може призводити до запалення тканин ясен, розвитку перикоронарита, скорочення терміну служби зубних протезів.

Чистку ортопедичних конструкцій необхідно проводити вранці і ввечері після прийому їжі. Додатково можна використовувати допоміжні засоби по догляду: флоси, однопучкові щітки, йоржики, іригатори!

За допомогою зубних ниток потрібно ретельно вичищати поверхні супраструктур, звернених до ясен. Використання зубної пасти дозволяє м'яко відполірувати ці поверхні!

Вестибулярна (зовнішня), жувальна і лінгвальна (внутрішня) поверхні дентального протеза не потребують будь-яких особливих умінь і почистити їх можна звичайною зубною щіткою (м'якою) і зубною пастою, такими ж рухами як і свої натуральні зуби. Вкрай необхідне використання іригаторів. З їх допомогою можна видалити наліт у важкодоступних місцях. Імпульсний струм рідини іригатора дозволить промасажувати слизову, що призведе до гарної мікроциркуляції крові.

В кінці чистки необхідно ретельно прополоскати рот водою або зубним ополіскувачем. Полоскання допоможе видалити бактерії, що залишилися і шматочки їжі, які були видалені з поверхні зубних ортопедичних конструкцій і своїх зубів в процесі чистки, але все ще залишилися в ротовій порожнині, а також залишки зубної пасти. Імплантація зубів у Львові в МЦ Окулюс дозволить вам відновити красу і функціонування зубощелепної системи. А правильний і ретельний щоденний гігієнічний догляд за імплантатами допоможе вам запобігти розвитку запального процесу в навколишніх кісткових тканинах, а значить і їх спад, уникнути хвороб ясен, що посприяє більш тривалому і комфортному функціонуванню вашого протеза.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: лікування, лікаря, необхідно, зубних, проводить, поверхні, ретельно, зубної, можна, зубів, дотримуватися, пацієнта, протезування, цьому, дентального, людей, імплантолога, служби, догляд, гігієнічний


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728