Авторизация
 

Діагностика та лікування захворювань опорно-рухового апарату в Львівській Академії Грація

Діагностика та лікування захворювань опорно-рухового апарату в Львівській Академії Грація

Людина - складний організм, де кожен орган входить в певну систему, що відповідає за його життєдіяльність. Немає головних і другорядних систем.

Неправильна робота хоча б однієї з систем робить негативний вплив на всі інші, в результаті чого у людини розвиваються різні складні захворювання, які можуть привести до летального результату. Опорно-рухова система, що складається з кісток скелета, їх з'єднань і м'язів, виконує наступні функції:

 • кровотворну;
 • рухову;
 • опорну;
 • захисну;
 • забезпечує мінеральний обмін. Тому будь-які відхилення в опорно-руховому апараті згубно позначаються на загальній роботі всього людського організму.

Одним з найпоширеніших відхилень в такій системі є викривлення хребта, яке веде до таких захворювань, як сколіоз і кіфоз. Лікування сколіозу включає в себе пізнання в таких областях медицини, як ортопедія і неврологія, оскільки кісткова деформація виникає за участі нервової системи й нервово-м’язового апарату. Пройти безпечну діагностику й розпочати ефективне лікування сколіозу можна у Львові в Академії Грація, которая специализируется на  корекції вад опорно-рухового апарату в дітей та дорослих. Показаннями до діагностики та лікування даного виду відхилень є:

 1. порушення роботи серця, кишківника, шлунка, легенів;
 2. обертальне зміщення хребців навколо вертикальної осі;
 3. порушена конфігурація грудної клітки;
 4. видима деформація хребта;
 5. асиметрія складок шкіри на ногах і сідницях у підлітка;
 6. м’язовий валик в області попереку;
 7. дисфункції головного мозку через порушення кровопостачання внаслідок шийного сколіозу.

Діагностика та лікування захворювань опорно-рухового апарату в Львівській Академії Грація

Викликати сильні больові відчуття і збої в роботі серця і органів черевної порожнини викликає таке захворювання, як кіфоз (дугоподібний і кутовий). Лікування кіфозу, як правило, є безопераційним. Лише в самих крайніх випадках необхідно хірургічне втручання. Традиційними ж методами лікуваннями кофіоза вважаються масаж, носіння корсета, фізіотерапія і мануальна терапія.

Важливе значення в роботі опорно-рухового апарату грають і стопи людини. Корекція стоп дозволяє уникнути розвитку плоскостопості, яке призводить до викривлення поздовжнього, поперечного або обох склепінь стоп. На початковому етапі розвитку захворювання добре піддається лікуванню. Для цього можуть використовуватися ортопедичні устілки, які підтримують стопу в правильному положенні. Вони мають особливу будову і повністю повторюють форму ноги. Такі вироби виготовляються за індивідуальним замовленням. Так само в корекції стоп неможливо обійтися без лікувальної фізкультури під наглядом лікаря або тренера. Такі заняття рекомендовано проводити вранці, коли м’язи ще перебувають у розслабленому стані.

Діагностика та лікування захворювань опорно-рухового апарату в Львівській Академії Грація

Ефективне лікування сколіозу, кіфозу та деформації стоп без операцій після травм, а також в результаті патологічного розвитку проводять в Львівській Академії Грація, де  кожному пацієнту після діагностики індивідуально призначаються коригуючі вправи і процедури, які дозволяють досягти бажаного результату без ліків.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: сколіозу, захворювання, лікування, опорно, роботі, апарату, розвитку, систем, корекції, таких, після, кіфозу, складний, відхилень, викривлення, хребта, Лікування, Грація, серця, деформація


Оставить комментарий
 • Новости
 • Популярное
Календарь
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930