Авторизация
 

Все для агрария на lnzweb.com

Посівний матеріал для великих і дрібних аграріїв

Аграрієм бути не просто. Такий вид діяльності вимагає не тільки колосальних знань з вирощування сільськогосподарських культур, істотних матеріальних вкладень, але і деяку удачу від погодних явищ. Якщо не буде дощу або снігу - не буде хорошого врожаю. А якщо не буде хорошого врожаю - не буде заробітку. Полив полів забезпечити можна, але, якщо мова йде про великих площах, то це колосальні витрати, чого дозволити собі може не кожен аграрій.

Все для агрария на lnzweb.com

Посівний матеріал кожен з них отримує в своїх перевірених продавців. Деякі користуються послугами дистриб'юторів, і лише маленька частина веде закупівлю у прямих виробників. LNZ-AGRO https://lnzweb.com/ є одним з найефективніших агрохолдингів України, чий земельний банк нараховує понад 80 тисяч гектарів землі, що обробляється. LNZ-AGRO - визнаний лідер аграрного ринку в Україні по виробництву насіння зернових і технічних культур. Тут можна придбати насіння зернових культур I і II групи, а так само насіння технічних культур.

Актуальні ціни на елеваторне зерно в Україні

Все для агрария на lnzweb.com

LNZ-AGRO має свої елеватори в багатьох регіонах країни, що дозволяє аграрію оптимізувати витрати на доставку посівного матеріалу. На сайті lnzweb.com в розділі "Агроінструменти" можна ознайомитися з актуальними цінами на різних елеваторах. Так само можна відразу зорієнтуватися, який посівний матеріал є в наявності на найближчому елеваторі, а за яким потрібно відправитися трохи далі.

Вибір засобів захисту рослин

Все для агрария на lnzweb.com

Крім посівного матеріалу LNZ-AGRO реалізує засоби для захисту врожаю. У процесі росту рослина піддається всіляким захворювань, які згубно впливають, як на якість зерна, так і на кількість врожаю. Агрохолдинг пропонує такі засоби, як гібриди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, регулятора росту, прилипачі і десиканти. Крім того, тут можна знайти і мінеральні і мікродобрива, які надають сприятливий вплив на зростання зернових культур.

Зрошувальні системи LNZ-GROUP

Під зрошувальної системою розуміють комплекс споруд, які забезпечують зрошення певної території в необхідних кількостях і потрібний час. Погода не завжди благоволить аграріям, а тому вони змушені поливати поля самостійно. Зрошувальна система дозволяє скоротити витрати води, оптимізувати витрати на обслуговування сільськогосподарської техніки, і в той же час підвищити продуктивність праці і продуктивність земельних ресурсів, підвищивши тим самим врожайність.

Готові зрошувальні рішення від LNZ-GROUP - це можливість зрошення грунту і підтримки вологості на потрібному рівні незалежно від пргодних умов.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: культур, врожаю, можна, хорошого, витрати, матеріал, зернових, насіння, посівного, матеріалу, lnzweb, оптимізувати, продуктивність, просто, технічних, кожен, росту, дозволяє, захисту, зрошення


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Декабрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031