Авторизация
 

Оцінка дачі і дачної ділянки

Оцінка дачі і дачної ділянки

Оцінка дачі і дачної ділянки потрібна при різних операціях: укладення угод продажу, оформлення спадку по заповіту, передача майна в уставний капітал підприємства, дарування, розподіл майна при розлученні, страхування, передача під заставу та багато іншого.

Проводиться така робота фахівцем www.khoriv.kiev.ua, що має весь перелік необхідних документів. Обов’язково має бути діюче підвищення кваліфікації. Перед замовленням такої послуги, переконайтесь, що у незалежного експерта є всі необхідні ліцензії.

Важливо! Експертна оцінка нерухомості в Києві та в інших населених пунктах, визначає ринкову або грошову вартість. ЇЇ ще інколи можуть називати кадастровою, оціночною тощо. Вона відображає ціну, за яку майно можна продати або передати в оренду.

Що враховує оцінка дачі і дачної ділянки? В чому особливості даної роботи?

Давайте не будемо більше лити воду і розповідати про дану роботу абстрактно! Давайте все ж таки з’ясуємо, що враховує експертна оцінка дачі і дачної ділянки:

  • Тип будинку. Всі ми знаємо, що будинків є багато типів. Дачний або садовий, він має свої особливості. Вони частіше за все мають невелику площу, розташовані в садових кооперативах, а також мають невелику площу дачної ділянки.
  • Цільове призначення землі. Ділянка може мати різне цільове призначення. У нашому випадку майно матиме наступне призначення: «для ведення індивідуального садівництва» або «для колективного садівництва». Це і є одна із найбільших відмінностей такої нерухомості. Це функціональне призначення накладає обмеження на подальше використання даного об’єкту.
  • Фізичний знос будинку і рік будівництва. Рік будівництва може бути пов'язаний із фізичним станом, але не завжди. Буває так, що об’єкт, якому кілька років, має фізичний знос 70%. Чому так може статися? Було побудовано будівлю із вживаних матеріалів із недотриманням всіх вимог будівництва: погано укладено фундамент, використано цеглу із розібраного об’єкту нерухомості, економія на бетоні і багато іншого. Щілини в стінах, просідання стін, протікання і підмивання – це неповний перелік факторів, що прискорюють знос такої власності.
  • Наявність покращень.
  • Рівень оздоблення будівлі і приміщень.
  • Геометрична форма земельної ділянки.
  • Інші параметри.

Читайте про оцінку нерухомості: http://оценка-киев.укр/оценка-недвижимости/

Корисно знати! Експертна грошова оцінка землі відрізняється від нормативною. В першій визначається саме та вартість, що формується на ринку нерухомості. Друга визначає ту вартість, що формується завдяки цінності та особливостям складу грунту: балу бонітету, шар ґрунтового покриття, кількість гумусу та поживних речовин, гранулометричний склад та інше.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: Оцінка дачі і дачної ділянки


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное
Календарь
«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031